Zbyt duże bądź niesymetryczne wargi sromowe mogą być przyczyną wielu dolegliwości utrudniających normalne funkcjonowanie, a poza tym z uwagi na nieestetyczny wygląd często prowadzą do kompleksów i problemów dotyczących współżycia.

Koktajle Grey Goose

Autor: Grey Goose
Źródło: Grey Goose

salony

Autor: Torsten Mangner
Przyczyny deformacji warg sromowych mogą być rozmaite, jednak najczęściej są to uwarunkowania genetyczne, uszkodzenia w wyniku porodu naturalnego bądź ważny link po prostu starzenie się tej okolicy ciała. Skuteczną metoda na pozbycie się tego problemu jest labioplastyka.
słońce

Autor: Tempur
Źródło: Tempur
Labioplastyka bądź inaczej plastyka krocza to zabieg, jaki wykonuje się poprzez cięcie chirurgiczne bądź przy zastosowaniu laserowa. W zależności od rodzaju deformacji, lekarz modeluje wargi w obrębie kształtu i wielkości.

Sprawdź dobre www (https://plock.centrumdemed.pl/ceny/)! Tam jest dla Ciebie następna świetna dawka informacji na interesujący Cię wątek. Po więcej opisów kliknij w poniższy podany link.

Aktualnie preferowana jest metoda laserowa, ponieważ pozwala zminimalizować utratę krwi, przez co zabieg staje się mniej inwazyjny. Ponadto, zabieg z użyciem lasera nie wymaga długiego okresu rekonwalescencji i właściwie zaraz po zabiegu można wrócić do normalnego funkcjonowania, oczywiście trzymając się zaleceń lekarza. Przez kilka tygodni niewskazane są kontakty seksualne oraz wysiłek fizyczny. Po zabiegu labioplastyki występuje opuchlizna i ból okolicy zabiegowej.

Jednym z najnowocześniejszych laserów stosowanych do plastyki krocza jak również kilku innych zabiegów z dziedziny ginekologii estetycznej jest laser MonaLisa Touch. Jeśli interesuje kogoś laserowa labioplastyka Katowice, Warszawa bądź inne duże miejscowości to miejsca, gdzie bez trudu wyszukamy odpowiednią klinikę specjalizującą się w ginekologii estetycznej.

Przed umówieniem się na zabieg lekarz musi przeprowadzić wywiad medyczny, aby wykluczyć ewentualne przeciwwskazania do zabiegu: zaburzenia krzepliwości krwi, niezdiagnozowane krwawienie z dróg rodnych, miesiączka, ciąża, karmienie piersią,