Na czym polega uleczanie kwantowe i jakimi rzeczami się różni od bioenergoterapii? A uzdrawianie duchowe? Na jakich zasadach to działa oraz w jakich rzeczach pomaga? Czy obie formy uzdrawiania bywają bezpieczne i skuteczne? Tego wszystkiego dowiesz się, odczytując nasz nowiutki artykuł!

moda

Autor: BOSS Green
Źródło: BOSS Green
dziecko

Autor: Trevor Leyenhorst
Źródło: http://www.flickr.com
Bioenergoterapia to używany jeszcze niedawno temu termin, który to sporo ludziom kojarzy się z naciąganiem naiwnych person, oraz nawet i zwykłą głupotą. Powstało jednakże niewiarygodnie dużo zwolenników tej konkretnej metody, która zaliczana bywa do działu medycyny niekonwencjonalnej. Z jakiego powodu jednakże wspominamy o tym, skoro w temacie nie ma o tej rzeczy słówka? Otóż jest, jednak pod innego rodzaju nazewnictwem. Od niedawnej pory bioenergoterapię przezywa się: uzdrawianie kwantowe, które to często mamy możliwość wynaleźć pod hasłem: „Leczenie bez użycia skalpela”. Polega ona na leczeniu dotykiem, i chociaż autentyczność takiego typu zbiegów – fakt, czy też one działają – nie bywa w żadnym miejscu potwierdzony naukowo, to sporo person w te rzecz wierzy. Jest to najprawdopodobniej zasługa siły sugestii, która umie zdziałać często niemożliwe.
Kobieta, piegi

Autor: Monthly
Źródło: Fotolia
Jeżeli chodzi o uzdrawianie duchowe, to jeżeli dobrze się temu przejrzeć, bywa to rodzaj terapii, lecz przeprowadzany nie przez osoby po studiach psychologicznych, jednakże osoby posiadające certyfikaty oraz dyplomy z różnych zajęć związanych z duchowością oraz tak zwanymi „Bioradami”.

Tego typu uzdrawianiu można się poddać w wielu niełatwych sytuacjach. Ogólnikowo rzecz ujmując obie metody uzdrawiania same w sobie są bezpieczne, lecz dużo jest zależna od naszego nastawienia.

Podoba Cię tego typu artykuł? Zatem przeczytaj jeszcze to, w tym miejscu także są tylko świetne informacje (http://www.odoklinika.pl/porady/), które z pewnością Cię zaciekawią.

To samota sam rzecz tyczy się ich skuteczności.