W obecnych czasach istnieją różne sposoby na wymodelowanie ciała oraz poprawienie wyglądu twarzy, stosowane przez zarówno młode osoby, jak i ludzi w starszym wieku, dla których dobre wrażenie jest najważniejsze.

nawilżacz powietrza

Autor: KLIMA-TOP
Źródło: http://www.klimatop.pl
Niektóre efekty można uzyskać przy użyciu medycyny pędzącej wciąż do przodu, bądź też nieco prostszych, choć także zaawansowanych sposobów, komputerów oraz cyfrowej obróbki.
Jedną z takich recept jest podciśnieniowy masaż, tzw. endermologia Katowice z kolei są w posiadaniu klinik specjalizujących się w tymże zabiegu, do których działań można zaliczyć m.in. odchudzanie, odmładzanie i oczyszczanie.

Wciąż nurtuje Cię ten tekst? Wejdź w wybrany link i pod nim mamy moja strona, gdzie przeczytasz dodatkowe wiadomości.

Dodatkowo, podciśnieniowy masaż znacznie zmniejsza wszelkie rodzaje bólu, bowiem jest on wykonywany przy użyciu dużej siły nacisku, oddziaływującego na łączną tkankę. Zazwyczaj na zabieg Beaumed – (kosmetolog lubin) decydują się osoby posiadające cellulit, jak również pragnące wymodelować i wyszczuplić sylwetkę, bądź – poprawić kontury twarzy, które znacznie poprawiają jej wygląd, jednocześnie ją odmładzając. Maszyna wykonująca zabieg nie ma kontaktu ze skórą, ponieważ pacjent zostaje ubrany w specjalistyczny kombinezon. Zwykle masaż trwa mniej więcej trzydziestu minut.

fotoodmładzanie katowice

Autor: Bird&Co Sp. z.o.o.
Źródło: Bird&Co Sp. z.o.o.
Dostępne są również nieco odmienne technologie – tak zwane fotoodmładzanie Katowice z kolei to też miasto posiadające osoby doświadczone w przeprowadzaniu ów zabiegu.

Opiera się on na odmładzaniu twarzy przy pomocy silnego światła wypuszczanego o właściwej długości fali, pobudzających komórki tworzące kolagen. Światło potrafi także przebudować kolagenowe włókna i usunąć niemiłe zmiany widoczne na twarzy, które powstają za sprawą nieubłaganie pędzącego czasu lub też chorób skóry.