Coraz to więcej osób skarży się na ból nóg. Jedną z pwodów owych dokuczliwości mogą być żylaki.
Medykament Diohespan max zwiększa napięcie naczyń żylnych, również działa ochronnie na naczynia.

Wzmaga drenaż limfatyczny nasilając perystaltykę węzłów chłonnych i transferu limfy.

Aby poznać kolejne niebywale ciekawe informacje powiązane z opisanym tutaj artykułem, z pewnością przyda Ci się istotna witryna. Więc wejdź w podany link.

Lekarstwo działa na mikro krążenie, redukując przepuszczalność małych naczyń krwionośnych. Redukuje także podatność na pękanie drobnych naczyń krwionośnych, działa przeciwobrzękowo i przeciwzapalnie. Lek (więcej pod tym linkiem) jest korzystny w przypadku długotrwałej niewydolności krążenia żylnego kończyn dolnych, także w leczeniu objawowym w wypadku rozwoju dokuczliwości połączonych z żylakami odbytu.

Preparat posiada postać tabletek i proponowany jest do wykorzystywania doustnego. Trzeba go używać zgodnie z zaleceniami, nie przekraczać zarządzonych dawek, albowiem nie zwiększy to efektywności aktywności farmaceutyku, a jest w stanie zaszkodzić zdrowiu i życiu. Jak jakikolwiek lek, także Diohespan max jest w stanie wywoływać działalności niepożądane, chociaż nie wystąpią one u wszystkich chorych stosujących ów preparat. Oczekiwane pożytki z wykorzystywania farmaceutyku są z reguły większe, aniżeli krzywdy wynikające z pojawienia się działań niepożądanych. Mogą wystąpić skórne kontrakcje nadwrażliwości, zaburzenia przewodu pokarmowego, zawroty i bóle głowy, złe samopoczucie.

diohespan max

Autor: szbluma
Źródło: http://www.flickr.com
Poniektóre schorzenia i inne sytuacje potrafią tworzyć przeciwwskazanie do aplikowania, albo wskazanie do zmiany dozowania lekarstwa.

Nie można stosowanie lekarstwa, jeżeli wykazujemy nadwrażliwość na jakikolwiek czynnik lekarstwa. Nie stwierdzono wpływu preparatu na zdolność prowadzenia pojazdów i obsługi urządzeń.