Dbanie o swój wygląd jest coraz bardziej popularne, bardzo dobrze to zresztą widać po liczbie działających gabinetów kosmetycznych, jakie mają cały czas zajęcie. Ich klientami są przede wszystkim panie, chociaż coraz częściej zapuszczają się do nich również mężczyźni, jakim zaczyna należeć na wyglądzie.

Zabieg na specjalną okazję

Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Dla nich również można znaleźć parę zabiegów, przy pomocy których mogą o siebie zadbać, jeden z nich to przykładowo mikrodermabrazja Katowice. Mikrodermabrazja działa w taki sposób, że za pomocą specjalnych mikrokryształków ścierana jest wierzchnia warstwa skóry, w pierwszej kolejności stary naskórek. Jest to jedna z bezpieczniejszych metod stosowanych do poprawiania stanu skóry, a równocześnie jest ona bardzo skuteczna. Skóra po zabiegu mikrodermabrazji będzie znacznie ładniejsza, a jednocześnie zabieg stymuluje ją do rozpoczęcia regeneracji.
O ile na mikrodermabrazję coraz częściej decydują się mężczyźni, to depilacja laserowa Śląsk jest najczęściej wybierana przez kobiety. Oczywiście trafiają się i panowie, jacy chcą się skutecznie pozbyć swoich włosów, jednak ich ilość jest póki co mała. Pośród wielu metod depilacji lasery charakteryzują się wyjątkową skutecznością, dlatego też w ostatnich latach pojawiły się one w gabinetach kosmetycznych.

Działanie ich polega na tym, że dobrane w odpowiedni sposób światło kieruje się na mieszki włosowe, które pod wpływem temperatury całkowicie się niszczą. Dzięki temu wykonany taką metodą zabieg może dać długie rezultaty bez żadnego skutku ubocznego.