Nie da się ukryć, że uroda lub jej brak jest sprawą genów. Po naszych rodzicach dziedziczymy kształt twarzy, wielkość nosa czy wykrój ust. Wiele elementów naszego wyglądu może być powodem kompleksów i złego samopoczucia.

oczy

Autor: TIM HOGGARTH
Źródło: http://www.flickr.com
Do części z nich musimy się po prostu przyzwyczaić, ale są pewne rzeczy, które możemy zmienić bez wielkiej ingerencji w naturę. Świetnym przykładem potwierdzającym tę tezę są zęby.
Tego, jak jak ważny jest uśmiech w relacjach międzyludzkich nie trzeba nikomu mówić. Uśmiech jest pierwszą rzeczą, na którą zwracamy uwagę podczas spotkania z nowymi osobami i pozwala na szybkie zjednanie sobie otoczenia. Piękne zęby są również symbolem witalności, dodają uroku i rozświetlają całą twarz. Nic więc dziwnego, że osoby, których uśmiech odbiega od ideału, mają z tego powodu wielkie kompleksy. Na szczęście nowoczesna medycyna pozwala uporać się z niemal wszystkim „zębowymi” problemami. Sprawdzonego dentystę znajdziemy w każdym mieście. Jeśli mieszkamy w Warszawie i interesuje nas profesjonalny dentysta (kliknij w link) Ursynów może nam wiele zaproponować.
ortodonta warszawa ursynów

Autor: SOLGAR
Źródło: http://aptekazawiszy.pl
Bywa jednak tak, że sam dentysta (www.stomatologiacichon24.pl/) nie wystarczy. Jeśli mamy problem z krzywym zgryzem powinniśmy się czym prędzej udać do dobrego ortodonty. Dziś fachowcy w tej dziedzinie potrafią czynić prawdziwe cuda.

Wprawdzie leczenie trwa dość długo, ale efekty warte są czekania. Jeśli chcemy, by naszym zgryzem zajmował się prawdziwy ekspert, Warszawa Ursynów powinna być naszym pierwszym celem poszukiwań.