Jesteś kobietą? Szukasz czegoś do wzmocnienia oraz poprawienia kondycji włosów, skóry oraz paznokci? W jakiej postaci ukazuje się wspomniany środek? Jak dużo dawek możemy odnaleźć wewnątrz opakowaniu? Jaki jest jego skład? To wszyściutko i jeszcze bardziej dużo nie posiadając najmniejszego problemu odnajdziesz w środku naszego dzisiejszego – dopiero co wydzierganego – felietoniku!

tabletki

Autor: kev-shine
Źródło: http://www.flickr.com

Suplement diety przeznaczony dla kobiet, którego to zadaniem bywa umocnić ich włoski, skórkę i paznokcie – jest to skrócona definicja środka, a dokładniej właśnie wspomniane suplementu diety nazywanego Belissa Intense.

Na tej stronie są warte zainteresowania informacje, jednak sprawdź także inne tematyczne wątki (https://advancedfood.pl/oliwa-z-oliwek/), gdyż one również z pewnością Cię zainteresują.

Belissa Intense występuje pod postacią pigułek, których odnajdziemy w opakowaniu jedynie po 50 pojedynczych sztuk, albowiem nie występuje ono pod inną sumą, czy też formą przyjmowania. Wspomniany suplement posiada niewiarygodnie bogaty skład, który to jest idealnie przygotowany pod potrzeby kobiet. Posiada on takiego typu składniki jak: Wyciąg ze skrzypu polnego, tak zwany „kompleks Intense Revive”, oraz L-cysteina, witaminkę A, beta-karoten, pierwiastek cynku, jod, żelazo, witaminę C, witaminę E, tiaminę (a więc witaminę B1), tak nazywaną ryboflawinę (czyli witaminę B2), oraz witaminkę B6, witaminkę B12, niacynę (witaminkę rodzaju PP), biotynę, oraz kwasek pantotenowy, czy też kwasek foliowy.

Dobrze wewnątrz tego lokalizacji napomknąć, że zalecaną dawką do zjedzenia dla osoby pełnoletniej bywa 1 tabletka dziennie (nie należy stosować tego dokładnego środka do zastąpienia dietki – jest to Suplement, a nie lekarstwo!).

Interesują Cię różnego rodzaju inne newsy? Jeśli tak, to wejdź na naszą witrynę i przejrzyj, co dla Ciebie przygotowaliśmy. Będziesz zadowolony.

Co do kwoty za ów środek, to może kosztować on różnie – zależnie od apteki, nie istotne czy stacjonarnej czy też Internetowej – jego średnia kwota wynosi około jedenastu złotówek.