Żadna osoba nie lubi, gdy ma uczucie, iż miast Spacerować, to się turla. To oczywiście przesada, niemniej jednak pewnik, jest takowy, iż tłuszcz odkłada się na brzuchu lub na nogach.

asystor slim

Autor: www.jzo.com.pl
Źródło: www.jzo.com.pl
A na to, aby regularnie trenować nie zawsze starcza ludziom czasu i przede wszystkim chęci.
Ach, żeby istniała jakaś tabletka, którą można by po prostu połknąć oraz schudnąć… To byłoby coś… Lecz ale… Czy też aby takie pastylki już nie funkcjonują? Oczywiście, że tak. Można by je kupić w sklepie z lekami i noszą nazwę Asystor Slim. To współczesny suplement diety, jakiego funkcjonowanie zostało dokładnie zaprojektowane. To przeto, że pastylki Asystor Slim to tak faktycznie osobne tabletki na dzień i na noc. „Dlaczego tak?” – mógłby ktoś spytać. Więc tabletka na dzień, czyli ta w odcieniu żółtym posiada odmienny skład niż kapsułka w kolorze niebieskim, jaką powinno zażywać się wieczorem. Tabletki na dzień posiadają między innymi ekstrakt z zielonej herbaty, ekstrakt z gorzkiej pomarańczy czy też ogół wyciągu z alg brunatnych oraz ekstrakt z pestek winogron.
Pastylki na późne popołudnie natomiast to nic odmiennego jak wyciąg z Garcinia cambogia, spirulina, glukonian cynku, wyciąg z liści mate, proszek z owocu opuncji figowej, hydroksypropylometyloceluloza. Niemniej jednak najważniejsze jest to, żeby pastylki Asystor Slim tak samo jak wszelki inny produkt medyczny przechowywać w miejscu nieprzystępnym dla dzieci.

Należałoby także dodać, że leki winny być przechowywane w temp. pokojowej. Jeżeli usłyszałaś, iż Twa koleżanka również chciałaby trochę zeszczupleć, mogłabyś jej ze spokojnym sumieniem polecić tabletki Asystor Slim.