Lubisz piec? Jesteś fanem czekolady lub masz w domu dzieci, które to ją uwielbiają? Jeśli tak, to idealnie trafiłeś! Nasz dzisiejszy temat będzie obejmował pewien bardzo szczególny rodzaj ciasta, którego tradycja sięga niewiarygodnie sporo lat wstecz amerykańskiej kultury, a które to obecnie jest jej prawdziwą kwintesencją przepełnioną po brzegi niesamowitym smakiem czekolady!
Wielu z całą pewnością teraz rozmyśla o tym, o czym mowa w naszym wstępie.

zdrowie - fotografia

Autor: Magic Madzik
Źródło: http://www.flickr.com
brownie

Autor: Elizabeth Hahn
Źródło: http://www.flickr.com
A więc najczęstszym rodzajem ciasta, które przychodzi naszym osobom do głowy jako sama kwintesencja kuchni amerykańskiej, jest to niezaprzeczalnie placek z owocowym nadzieniem. Tymczasem tak naprawdę istnieje coś równie przepysznego, co przy okazji zaspokaja też nasza potrzebę na czekoladę, albowiem owe ciasto jest nim wypełnione aż po same brzegi.

Jeżeli Twoim zdaniem opublikowany artykuł jest pasjonujący, to przeczytaj także pomocne źródło (http://www.gabinet-dietetyczny.pl/beauty-poradnik-dietetyka-cz-2-skora-z-problemami/), które posiada interesujące informacje – one z pewnością Cię zaciekawią.

Mówimy tutaj o cieście zwanym brownie, które niewiarygodnie często sporo osób myli z naszym murzynkiem. Brownie jest to ciasto zrobione z kilku składników: w pełni gorzkiej czekolady, jajek, oraz cukru, nie napomykając już o samym maśle oraz naprawdę niewielkiej ilości mąki.

W opublikowanym tutaj artykule przeczytasz fascynujące informacje, jednak upewnij się również, co jest w najnowszej ofercie (https://niwki.pl/sklep/przetwory/). Śmiało po prostu go kliknij!

Niewiarygodnie często do owego ciasta dodawane bywają również orzechy, nadające mu dodatkowego „smaczku”. W sieci internetowej obecnie odnajdziemy wręcz tysiące przepisów na to konkretnego ciasto, lecz jak to się okazuje te zaraz pierwsze z nich pokazały się już tak naprawdę na samym początku XX wieku, dokładnie w 1904 roku.

Dobrze jest mieć świadomość, że ciasto typu brownie doczekało się jak wiele innych rzeczy nie jedynie postaci klasycznego ciasta, lecz także wielu innych rzeczy, mających jego smak. W ten sposób mamy ciasteczka o smaku brownie, czekolady mającej nadzienie o tym smaku, lody oraz wiele, wiele innych.