Latem możesz powiązać przyjemne z praktycznym po czym założyć własną wypożyczalnię sprzętu wodnego.
Jeżeli jeszcze interesujesz się turystyką, możesz organizować spływy kajakiem, a może nawet uruchomić szkółkę kajakarską.

biegam, bo lubię

Autor: Peter Mooney
Źródło: http://www.flickr.com
Na interes połączony z wodą oraz naturą mogą postawić nie tylko obywatele pomorza czy pojezierzy. W związku z tym, że w owej branży zarabia się jedynie w sezonie, pracę możesz powiązać z wakacjami i w lecie osiedlić się w przyczepie kempingowej umiejscowionej na terytorium wypożyczalni. Wypożyczalnię kajaków bądź wynajem jachtów można uruchomić nad rzeczką, a nawet nad morzem. Naturalnie najlepsza jest lokalizacja w pobliżu odwiedzanego strzeżonego kąpieliska bądź popularnej marszruty spacerowej. W
Naturalnie najlepiej będzie zaoferować nowiutki sprzęt objęty serwisowaniem oraz gwarancją. To doskonałe wyjście dla tych, jacy planują w następnych latach wracać do tego interesu. Na początek jednak powinniśmy rozglądnąć się za użytkowanymi, jednak zadbanymi kajakami a także jachtami. Koszt używanego rowerku wodnego to blisko 4 tys. zł, natomiast kajaka blisko 1300 zł. Ceny nowiuteńkiego sprzętu są o tysiąc, a nawet kilka tysięcy wyższe. Gdy chcesz posiadać wypożyczalnię z prawdziwego zdarzenia, powinieneś wyposażyć się przynajmniej w 5 rowerów i 5 jachtów. Poszukiwania wyposażenia dobrze prowadzić w sieci. Do tego można zakupić także deski surfingowe, niewielkie łódki z wiosłami. Koszta rosną, jednak rosną też przypuszczalne zyski.

Obligatoryjnie musisz posiadać ratunkowe kapoki w różnych rozmiarach: dla dorosłych a także dla dzieci; ponadprogramowe wiosła do kajaków i łodzi, a także zapasowe części do rowerów.