Od pewnego okresu mówi się, że do podstawowego wyposażenia sportowców mogą zaliczać się nie tylko takie narzędzia jak ręcznik czy też torba, lecz także bidon oraz shaker.

obuwie

Autor: Gage Skidmore
Źródło: http://www.flickr.com

Jest tak z tego powodu, że ludzie uprawiający wyczynowo przeróżne konkurencje sportowe, niezwykle często stosują różne dodatki diety.
białko shaker

Autor: Trevor Leyenhorst
Źródło: http://www.flickr.com
Posiadają one między innymi białko, które ma tendencję do odkładania się na ściankach np. kubka. Z tego też powodu jeżeli nie chcesz, aby twój suplement się zmarnował przez osiadające po wewnętrznej stronie np. szklanki białko shaker jest ciekawym rozwiązaniem. To niezwykle użyteczne narzędzie – posiada poza tym wbudowaną miarkę, dzięki której zawsze można precyzyjnie odliczyć pożądaną ilość preparatu. Tego typu shakery wykonane są z nietoksycznego tworzywa sztucznego. Niektóre shakery posiadają dokręcane pojemniczki na kapsułki lub proszek.

Kliknij tu – ta treść (https://www.dermamed.com.pl/oferta/dermapen) Ci się spodoba. Znajdujące się tam treści dotyczą podobnej kwestii, co artykuł, który w tej chwili widzisz.

Jeśli nie wiesz, jaki shaker okaże się najskuteczniejszym rozwiązaniem, to taki właśnie wielofunkcyjny produkt mógłby zostać akurat nim.

sportowcy już od dawna nie muszą się już borykać z kiepską rozpuszczalnością i bryłkami. To dzięki zastosowaniu szczególnie zaprojektowanych sitek – ten problem odszedł w niepamięć. Shakery sprawdzą się zarówno w czasie szykowania odżywki przed treningiem, jak i po jego zakończeniu. Jest to idealne rozwiązanie dla kobiet oraz płci męskiej.

Tego typu shaker używany do mieszania białka ma oczywiście zamykane wieko i zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa podczas transportu suplementu.

Ten niezwykle intrygujący post ma swoje analogie na następnych odsłonach. Najedź więc na hiperłącze do serwisu (http://www.medicart.wroclaw.pl/kontakt/) i zapoznaj się nimi.

Tego typu produkty są do nabycia w jakimkolwiek dobrym sklepie z produktami dla sportowców w cenie nawet ok. 80 zł.