Obecnie gabinety medycyny estetycznej proponują dużo zabiegów które mają na celu skorygować nasz image. Kto nie chciałby wyglądać młodo mimo mijających lat? W poniższym materiale przedstawię 2 z nich.

Diagnoza

Autor: FaceMePLS
Źródło: http://www.flickr.com

Fotoodmładzanie Katowice jest zabiegiem, który nie wyłącznie polepsza wygląd zewnętrzny skóry, lecz także ją leczy – . Strategia fotoodmładzania polega na biostymulacji tkanek i ma mnóstwo zalet. Po pierwsze przywraca cerze zdrowy koloryt. Odmładzanie lasrowe cery powoduje, iż zmarszczki są mniej zauważalne. Zabieg oddziałuje również na poprawę gęstości skóry.

Nie wahaj się – jeżeli masz ochotę otrzymać ekstra wiadomości na ten temat, wiedź, że bezpłatne wejście na ten link doprawdy całkowicie darmowy.

Celem powiększenia rezultatu, fotoodmładzanie twarzy musimy powtarzać cyklicznie, 4-6 razy. Wydzielane światło pobudza komórki do produkcji nowiutkiego kolagenu i elastyny. Kolagen odpowiedzialny jest za naprężenie skóry i redukcję zmarszczek. Niestety ginie razem z biegiem lat, to z kolei przysparza się do procesu starzenia się cery.

Zaciekawił Cię nasz artykuł? Będzie nam miło, jeśli zdecydujesz się na przejrzenie następnych. Po prostu kliknij link (http://www.animalab.pl/myszy-laboratoryjne) i wejdź do kolejnej witryny.

Laserowe odmładzanie może być stosowane na dowolnej części ciała, jednakże zazwyczaj zabiegowi poddaje się skórę twarzy, ramion jak też dekoltu i rąk. Fotoodmładzanie Katowice jest bezinwazyjne, dlatego już następnego dnia po zabiegu pani może wrócić do swojej zwyczajnej działalności fizycznej.

Kiedy diety nie pomagają jednym ze sposobów na idealną sylwetkę jest liposukcja

Autor: Fotolia
Źródło: Fotolia
Endermologia Katowice natomiast jest to zabieg mocno odchudzający na sylwetkę, realizowany w specjalnym stroju pod okiem jednostki przeszkolonej do zapewnienia najbardziej widocznych efektów po serii zabiegów.

Wykonywany na ciało z użyciem specjalnej głowicy oraz przeróżnych programów efektywnie poradzi sobie z cellulitem, wyszczupleniem wyselekcjonowanych partii ciała jak też poprawieniem elastyczności skóry.