Fantastyczny uśmiech niewątpliwie ma niezwykle wielką moc. Dodaje pewności siebie, sprawia, że jesteśmy dużo lepiej odbierani przez osoby z naszego otoczenia, łatwiej nawiązujemy kontakty, odnosimy sukces w życiu prywatnym i zawodowym.

zdrowe jedzenie

Autor: andrechinn
Źródło: http://www.flickr.com

Niestety – jak pokazują statystyki – nie wszyscy mogą się nim cieszyć.
Stan jamy ustnej zwyczajnego Kowalskiego nie pozostawia złudzeń. Przeszło 50% Polaków odwiedza stomatologa rzadziej niż raz w roku. Rezultat? Przebarwione, krzywe zęby z próchnicą – implanty Radom. Chociaż to nie jest jedyny problem, z którym spotykają się dentyści. Znaczna część osób po 35 roku życia posiada już tylko dwadzieścia jeden własnych zębów. Szczęśliwie, obecna medycyna świetnie wie jak poradzić sobie z brakami w uzębieniu. implanty Radom jest tego znakomitym przykładem, budzą coraz większe zainteresowanieimplanty radom. Czemu? Przyczyn nie brakuje. Funkcjonują jak naturalne zęby. Zapewniają wygodę. Nie powodują dyskomfortu w trakcie jedzenia, picia czy rozmawiania. Nie musimy martwić się o specjalne kleje. Nie ma też ryzyka, iż implanty wypadną, Są bowiem na stałe przymocowywane do kości szczęki.

Wykonuje się je z surowców biozgodnych, nietoksycznych, tolerowanych przez ludzki organizm, takich jak dla przykładu: polimetakrylan metylu, stopy tytanu, szkło ceramiczne. Plan leczenia przygotowywany indywidualnie.