Szukasz najlepszej szczotki przeznaczonej do zębów? Zwróć spojrzenie na szczoteczkę soniczną od przedsiębiorstwa Philips! A może już ją posiadasz a szukasz najlepszego irygatora, który to oczyści twoją jamę ustną z pozostałych bakterii oraz przy okazji pomoże twoim dziąsłom? Jeśli chociaż jedna spośród tych przedmiotów się zgadza, to wspaniale trafiłeś!

zdrowie - malunek

Autor: Charles Haynes
Źródło: http://www.flickr.com

Technologia soniczna, stosowana wewnątrz marki Philips, na dany moment bywa jedną z najbardziej szybkich oraz najlepszych form mycia zębów. Szczoteczka soniczna Philips działa przez 2 minuty i w tym czasie robi parę czynności. 1 – po włączeniu aktywuje wibrowanie soniczne o wysokiej częstotliwości. Drugie – po włożeniu włosia szczotka zaczyna działać robiąc 62 tysiące ruchów sonicznych na minutę.

Jeśli omawiany materiał Cię zaciekawił, to kliknij ten link, to niezwykle użyteczny artykuł (https://okulus.pl/dla-pacjenta/laserowa-korekcja-wzroku-w-pigulce/), który opisuje podobne treści.

3 – W tym konkretnym czasie usuwa 10 razy więcej płyty nazębnej, aniżeli zwykła szczotka dzięki mikrobąbelkom, oraz na końcówce w czwartym punkciku usuwa płytkę z dziąseł sięgając do stu procent! Po co w takim przypadku irygator przeznaczony do dziąseł? Już wyjaśniamy!

Jak jest wiadome, każda część ciałka wymaga pojedynczej pielęgnacji – to samo dotyczy zębów endodonta kraków i dziąseł. Wspomniana wyżej szczoteczka soniczna posiada za robotę wyłącznie myć nasze zęby oraz dziąsła. Faktem bywa jednakże, iż dziąsła nie tylko powinno się zmywać. I tu wchodzi irygator braun oral b. Robotą irygatora, jest czyszczenie przestrzeni między-zębowych, a także nie łatwo dostępnych miejsc. Zarazem masuje on dziąsła wpływając na ich ukrwienie – .

Istnieje kilka opcji, które wyszczególniają nasz wspomniany irygator: strumień z mikrobąbelkami, technologia „Mini-Turbine”, unikatowy strumień wirujący, strumień skoncentrowany, i kilka innych.