Nadchodzą chłodniejsze dni i dużymi krokami przybliża się zima. Wypatrując w sklepach zimowych kurtek, swetrów, lub czapek, nie trzeba zapominać o innej znaczącej części konfekcji, a mianowicie rękawiczkach.

nóż bear grylls

Autor: http://art.widi.pl
Źródło: http://art.widi.pl

rękawiczki zimowe

Autor: Eli Christman
Źródło: http://www.flickr.com
Chronią one ręce przed ziąbem i hamują wysuszanie skóry. Skóra rąk jest stosunkowo cienka, chłodny wiatr i znaczne różnice między temperaturą na zewnątrz i wewnątrz pomieszczeń sprzyjają jej przesuszeniu, co uzewnętrznia się szybszym starzeniem, a także pękaniem i zaczerwienieniem.
Gdy temperatura na zewnątrz spada poniżej zera trzeba nakładać rękawiczki – sprawdź informacje – zimowe. Najlepszym rozwiązaniem są rękawiczki stworzone ze skóry naturalnej. Taki surowiec dostarcza perfekcyjną ciepłotę, a również nie pozwala na pocenie się i przegrzewanie rąk. Warto zwrócić również uwagę na stan samej skóry, również sposób obszycia i odporność nitek. Najtańsze rękawiczki wykonywane są z odpadów skórzanych, a do ich produkcji stosuje się małej jakości nici. Te wyższej jakości sporządzone są ze skóry wytrzymałej na warunki pogodowe, także nitek, które są sprężyste i trwałością przypominają delikatną żyłkę wędkarską. Znaczące jest również właściwe spojenie osobnych elementów. Istotne jest, ażeby przy ich nabywaniu poza wyglądem, zwrócić uwagę na ich jakość – świetne produkty od
W trakcie różnych eskapad i nie tylko, przyda się nóż bear grylls –

Jest to zmodernizowana wersja noża survivalowego, opracowanego we współpracy z propagatorem survivalu Bearem Gryllsem.
Nasada z gumy przymocowana na pełnym trzpieniu posiada antypoślizgowe teksturowanie, przez co nóż bardzo dobrze przystaje do ręki.