Witaminy i minerały to główne składniki prawidłowego funkcjonowania nieomal wszystkich procesów w systemie, w tym systemu odpornościowego, hormonalnego i nerwowego.
Solgar włosy skóra paznokcie to skład obejmujący wszelkie składniki, jakie organizm stosuje do budowy kolagenu i keratyny, istotnych składników włosów, skóry i paznokci.

elegancki makijaż oczu

Autor: Ray Bilcliff
Źródło: http://www.flickr.com

Zawarta w preparacie organiczna forma siarki uzyskiwana jest z sosny. Źródłem krzemu w mieszance są oceaniczne algi, jest to najlepsze znane źródło krzemu. Witamina C występuje w formie naturalnej. Wysoka przyswajalność wszystkich czynników, także należyty ich pułap zapewnia szybko poprawę stanu i wyglądu włosów, cery i paznokci.
asystor slim

Autor: Charles Haynes
Źródło: http://www.flickr.com
W diecie większej części osób jest za dużo tłuszczów zwierzęcych, soli i cukru. Dodatkowo żywność na skutek przeróżnych procesów technologicznych, transportu i magazynowania coraz częściej jest pozbawiona wielu cennych komponentów. Przebywamy też w zanieczyszczonym środowisku i wszystko prowadzi do tego, że częstokroć brakuje nam niektórych pierwiastków odżywczych. Wtedy suplementy diety mogą się stać naszymi sojusznikami – prosto z tego źródła.
ciąża

Autor: Maik Meid
Źródło: http://www.flickr.com
Asystr slim to suplement diety do odchudzania dwufazowego, jaki wykorzystuje metabolizm naszego systemu. Dostarcza on substancji dopasowanych do wymogów organizmu, które zmieniają się w ciągu dnia.

Jeśli masz chęć uzyskać podobne dane na ten wątek to odkryj więcej, ponieważ znajdziesz tu jedynie interesujące informacje na ten wątek.

Asystor slim to dwie różne tabletki, jakie powinno się przyjmować rankiem, oraz wieczorem – .

Kompozycja składników i dawek, jakie mogą być używane do wyrobu suplementów diety, a także postać i forma, w której można je produkować, są dokładnie scharakteryzowane.