Witaminy i minerały to główne składniki prawidłowego funkcjonowania nieomal wszystkich procesów w systemie, w tym systemu odpornościowego, hormonalnego i nerwowego.
Solgar włosy skóra paznokcie to skład obejmujący wszelkie składniki, jakie organizm stosuje do budowy kolagenu i keratyny, istotnych składników włosów, skóry i paznokci.

elegancki makijaż oczu

Autor: Ray Bilcliff
Źródło: http://www.flickr.com
Zawarta w preparacie organiczna forma siarki uzyskiwana jest z sosny. Źródłem krzemu w mieszance są oceaniczne algi, jest to najlepsze znane źródło krzemu. Witamina C występuje w formie naturalnej. Wysoka przyswajalność wszystkich czynników, także należyty ich pułap zapewnia szybko poprawę stanu i wyglądu włosów, cery i paznokci.
asystor slim

Autor: Charles Haynes
Źródło: http://www.flickr.com
W diecie większej części osób jest za dużo tłuszczów zwierzęcych, soli i cukru. Dodatkowo żywność na skutek przeróżnych procesów technologicznych, transportu i magazynowania coraz częściej jest pozbawiona wielu cennych komponentów. Przebywamy też w zanieczyszczonym środowisku i wszystko prowadzi do tego, że częstokroć brakuje nam niektórych pierwiastków odżywczych. Wtedy suplementy diety mogą się stać naszymi sojusznikami – prosto z tego źródła.
ciąża

Autor: Maik Meid
Źródło: http://www.flickr.com

Asystr slim to suplement diety do odchudzania dwufazowego, jaki wykorzystuje metabolizm naszego systemu. Dostarcza on substancji dopasowanych do wymogów organizmu, które zmieniają się w ciągu dnia. Asystor slim to dwie różne tabletki, jakie powinno się przyjmować rankiem, oraz wieczorem – .

Kompozycja składników i dawek, jakie mogą być używane do wyrobu suplementów diety, a także postać i forma, w której można je produkować, są dokładnie scharakteryzowane.