W dobie, gdy każda wiadomość jest na wyciągnięcie ręki, a dbanie o siebie łączy się nie tylko z dobrym samopoczuciem, ale też wpisywaniem się w panujące trendy, tak ważne jest, aby wybiera mądrze.

serwatka w proszku

Autor: Bitterroot
Źródło: http://www.flickr.com
teraz trudno o to, by wszystkie niezbędne do prawidłowego funkcjonowania elementy odżywcze odnaleźć w jedzeniu, dlatego potrzebne są dodatki, które jednak oddziałują pozytywnie i nie szkodzą. Takim dodatkiem jest serwatka w proszku, która demineralizowana zdecydowanie podnosi właściwości organoleptyczne, odznacza się zaniżoną kwasowością, dużą stabilnością termiczną oraz większą rozpuszczalnością. Posiada ona charakterystyczny smak, aromat oraz kolor. W jej zawartość wchodzi woda, maksymalnie 4%, białko max. 11%, tłuszcz 1,5%, popiół max. 1% i laktoza w przedziale 78-84%. Nie występują w niej ulepszacze, a produkt nie jest poddawany działaniu promieniowania jonizującego. Serwatka w proszku ma wzmacniać wartości smakowe produktów spożywczych, pełni także rolę wypełniacza oraz składnika, który scala wodę. Używana jest przy przygotowywaniu odżywek dla dzieci i przez osoby uprawiające aktywność fizyczną – Serwatka zawiera aminokwasy, które są niezbędne w żywieniu człowieka. Jeśli natomiast zależy ci na wzmocnieniu układu odpornościowego, oczyszczeniu organizmu na poziomie komórkowym, podniesieniu poziomu energii, ochronie przed zanieczyszczeniami z otoczenia, polepszeniu kondycji fizycznej czy spowolnieniu procesu starzenia, to doskonały będzie dla ciebie immunocal cena tego produktu to około 220 złotych za 30 saszetek, to miesięczny zapas. Zawarty w nim glutation odpowiedzialny jest m.in za obniżenie poziomu cholesterolu we krwi oraz ustabilizowanie płytek krwi. Jeśli zależy nam na podniesieniu jego poziomu w organizmie, to ważne, aby zwrócić uwagę na optymalny styl życia oraz właściwą dietę. Jego znaczny poziom chroni komórki przed negatywnymi skutkami chemioterapii. Chroni także jamę ustną, gruczoły ślinowe, przełyk, żołądek, wątrobę, trzustkę przed różnego typu zapaleniami oraz infekcjami.

Zainteresował Cię ten wpis? Zatem najedź na link do źródła i ciesz się następnymi tekstami. W razie jakichkolwiek wątpliwości – odezwij się do nas.

Chcesz dbać o siebie na innym poziomie? To zaopatrz się w immunocal cena jest odpowiednia w odniesieniu do jakości –

Immunocal to preparat, który jest całkowicie naturalny, bezpieczny w stosowaniu oraz nie wywołujący jakichkolwiek skutków ubocznych.