Aktualnie współczesne kobiety mają większą wiedzę na temat swojego ciała i chcą dobrze się czuć i wyglądać w bez względu na wiek. Życie intymne to sfera, która ma duże znacznie jeśli chodzi o samopoczucie, dlatego wiele kobiet podejmuje decyzję o wizycie w renomowanej klinice w celu wykonania zabiegu okolic intymnych.
Kobiety zgłaszają się do specjalisty z różnych przyczyn. Najczęściej jednak ciało kobiety zmienia się po porodzie. Zwłaszcza po kilku więcej niż jednym porodzie naturalnym zdarza się, że mięśnie pochwy są rozciągnięte, co nierzadko źle wpływa na jakość życia seksualnego. Mimo że wiele pacjentek odczuwa tego typu dyskomfort, to jednak niewiele z nich zgłasza się z tym do odpowiedniego lekarza.

zabieg

Autor: 593rd Sustainment Command (Expeditionary)
Źródło: http://www.flickr.com

Tymczasem trzeba wiedzieć, że w większości przypadków jest to kwestia przejścia jednego zabiegu, czyli waginoplastyki. Trzeba jednak mieć na uwadze fakt, że jest to typowy zabieg inwazyjny, a więc wykonywany pod znieczuleniem.Nowoczesna ginekologia estetyczna oferuje kobietom również mniej inwazyjne zabiegi, możliwe dzięki najnowszym procedurom leczenia z dziedziny ginekologii.

Zanim wyłączysz swój komputer, zobacz jeszcze jedną wiadomość, gdyż faktycznie zalecam to opracowanie (https://psychopakiet.pl/), dlatego że zawiera ono niesamowicie przydatne informacje.

Przykładowo, aby uniknąć zastosowania skalpela, używa się lasera oraz kwasu hialuronowego. Renomowane kliniki ginekologiczne, zatrudniają najlepszych lekarzy z zakresu technik inieksyjnych z zastosowaniem kwasu hialuronowego. Za pomocą tej metody leczenia wykonuje się zabieg rewitalizacji narządów intymnych, zarówno wad anatomicznych, jak i tych powstałych w wyniku trudnych porodów naturalnych. Poprawianie wygląd narządów kobiecych oraz plastyka defektów poporodowych obecnie wykonuje się w prywatnych gabinetach ginekologicznych (na www pełna oferta kliniki ginekologii estetycznej).

Na dzień dzisiejszy medycyna plastyczna w tej dziedzinie ma wiele do zaoferowania kobietom, które odczuwają potrzebę poprawy swojego samopoczucia. Niektóre zabiegi można przeprowadzić przy pomocy metod nieinwazyjnych, jednakże bywają schorzenia, które z kolei wymagają ingerencji chirurgicznej. Zanim więc podejmiemy decyzję o wykonaniu danego zabiegu, trzeba zasięgnąć porady ginekologa w celu wykluczenia ewentualnych przeciwwskazań. Ocenę stanu zdrowia kobiety wydaje lekarz na podstawie wywiadu lekarskie oraz badania ginekologicznego. Decydując się na tego typu zbieg plastyczny, pamiętajmy, że najistotniejsze jest nasze poczucie bezpieczeństwa i profesjonalizm lekarza, do którego się zgłaszamy z naszym problemem.