Dolega Ci bolenie zębów, próchnica, przebarwienia zębów, a może zaburzenia narządu żucia, braki zębowe albo złamanie zęba? Udaj się do dobrego dentysty, a będziesz mógł/mogła cieszyć się zdrowym uśmiechem na co dzień. Jedną z usług jakie proponują dentyści są zabiegi stomatologii estetycznej, które umożliwiają uzyskać cel pięknego i zdrowego uśmiechu.

W

stomatolog

Autor: Naval Surface Warriors
Źródło: http://www.flickr.com

gabinetach w Katowicach można skorzystać z operacji takich jak np.: wybielanie zębów metodą nakładkową albo przy pomocy lampy LED, jak również licówki (porcelanowe albo kompozytowe). Operacje te umożliwiają zmianę rozmiaru zębów, korektę małych zaburzeń w linii uśmiechu, jak również zamknięcie diastem (przestrzeni pomiędzy zębami). Dodatkowo dentysta (zobacz by porównać) Katowice (sprawdź na stronie: robi korony cyrkonowe oraz mosty, które są dopełnieniami protetycznymi o najwyższej jakości i estetyce. Dzięki nim można dopełnić braki zębowe (mosty) czy też odbudować już dosyć zniszczone korony zębów przykładowo po leczeniu kanałowym. Etapy tworzenia pracy protetycznej (korony) polega na skanowaniu przy użyciu komputera filaru zęba, a potem na wycięciu gotowej korony poprzez komputerowo prowadzoną frezarkę. Prace tworzone w takim systemie cechuje dobra precyzja i staranność. Każda praca posiada też certyfikat autentyczności. Ponadto dentysta (zobacz dentysta który robi implanty we Wrocławiu) Katowice wykonuje implanty wysokiej jakości , operacje plastyki dziąseł, zabiegi umożliwiające na wydłużenie kliniczne korony zęba, polepszając wygląd uśmiechu a także odbudowę kompozytową.

W dziedzinie stomatologii zachowawczej gabinet stomatologiczny Katowicetrudni się wyleczeniem próchnicy i odbudową zębów. W gronie najbardziej uznanych dentystów pracuje się nowoczesnymi surowcami kompozytowymi, które umożliwiają zaoszczędzić zdrowe tkanki zęba, a jednocześnie zapewnić najlepszy skutek estetyczny rekonstrukcji. Do każdego zabiegu proponowane jest znieczulenie. Gabinet stomatologiczny 4Dent Katowice proponuje dokonywanie nowoczesnych wypełnień ultradźwiękowych. Unikatowa forma aplikowania wypełnienia, czyli przy pomocy końcówki ultadzwiękowej gwarantuje świetne przyleganie materiału do ścian zęba, kondensację a także twardość wypełnienia. W rezultacie otrzymywane jest wypełnienie o dużej estetyce, a także wytrwałości bez skutków ubocznych w postaci nadwrażliwości pozabiegowej.

Dentysta Katowice oferuje również zabiegi protetyczne, które jest leczeniem opierającym się na uzupełnieniu brakujących zębów. Gabinet stomatologiczny Katowicez reguły stara się zaplanować takie odbudowy protetyczne, po to by w pełni zadowolić wymogi pacjentów i zagwarantować radość z życia. W gabinecie stosowany jest pokaźny zakres dopełnień protetycznych, dostosowany do indywidualnych wymogów pacjenta.

Gabinet Stomatologiczny w Katowicach oferuje także profesjonalne zabiegi profilaktyczne. Zaprasza na badania jamy ustnej w połączeniu z instruktażem higieny.

W obszarze profilaktyki gabinet wykonuje skaling, czyli zabieg opierający na usuwaniu zbędnego kamienia nazębnego przy pomocy ultradźwięków. Warto dodać, że zabieg ten jest mało bolesny i wskazane jest by go wykonywać raz w roku.

Do tego w propozycji odnaleźć można piaskowanie, tzn. mechaniczne oczyszczanie powierzchni zębów przy pomocy strumienia drobnoziarnistego piasku. Wykorzystywany jest z reguły jako dopełnienie zabiegu skalingu, a także polecany jest przy leczeniu się aparatami ortodontycznymi stałymi, a także przed operacją wybielania zębów.