Witamina k2 jest niezbyt poznana. Jest menachinonem, dzieli się je na takie z krótkimi oraz długimi łańcuchami. Co musimy wiedzieć na ich temat? W jakim miejscu je kupować?

witamina k2 now foods

Autor: Geox
Wszystkie witaminy K mają identyczną strukturę. Chociaż posiadają podobny pierścień “chinonu”, to jednakże są różne w zakresie długości jak i stopnia nasycenia ogona węglowego. Taka witamina wpływa na organizm jak K1. Tak naprawdę, uznaje się ją za ważny czynnik, jaki jest potrzebny do krzepnięcia krwi, jednakowoż nowe badania potwierdzają, że witamina K2 wpływa na wiele różnych ważnych funkcji organizmu. Niezwykle ważną oraz wartą wspomnienia kwestią jest aktywacja i wzmacnianie białek GLA.

tabletki i witaminy

Autor: Kiran Foster
Źródło: http://www.flickr.com
Najlepiej stosować porządne witaminy, a jeśli już o takich mówimy to jak witamina (sprawdź więcej) k2 Now Foods (przeczytaj o witaminach k2 now foods – NOW FOODS) oferuje najlepsze. Tego typu firma bierze czynny udział w przygotowywaniu metod analitycznych różnorakich preparatów, więc można być pewnym, iż są one wysokiej jakości i zawsze pod odpowiednim nadzorem. Now Foods ma jedno z najnowocześniejszych laboratoriów mikrobiologicznych w branży, więc w razie pojawienia się zanieczyszczeń w lekach lub surowcach, mogą błyskawicznie odmówić przyjęcia produktu.
Witaminy Now Foods tak więc są najlepsze, wysokiej jakości, przeznaczone dla wszystkich. To naprawdę ważne, bo aktualnie dość cwięc (sprawdź informacje)o stykamy się z zanieczyszczeniami, które niestety wpływają na nasze zdrowie.

Identycznie jest z witaminami, tak więc preparaty, jakie powinny być pomocne, mogą działać w druga stronę. Całe szczęście firma Now Foods troszczy się o takie kwestie, więc takie witaminy możemy łykać bez stresu.