Wielość wad wzroku, który proponują nam naprawić przychodnie okulistyczne w naszym kraju jest wielki.
Nie jesteśmy już skazani do końca naszego życia na niekomfortowe i mało praktyczne okulary. Ogrom niedoskonałości jest dziś normalnie wyleczalne.

Oczy

Autor: Kimberley Struwig
Źródło: http://www.flickr.com
Zarówno lekarzelekarze – zalecamy tą stronę -, jak i okuliści przekonują zgodnie, że laserowa korekta wzroku jest zupełnie pozbawiona ryzyka. Twierdzenia dotyczą także nieodwracalności wykonanego zabiegu. Na zawsze można pozbyć się takich dużej ilości niedyspozycji wzroku, do których, jeszcze jakiś czas temu w Polsce lekarze od chorób oczu okazywali się być bezsilni.
Zabiegi korekty widzenia wykonywane są w wielu większych aglomeracjach w Polsce. W przedmiocie laserowa korekcja wzroku – znajdź informacje – Warszawa jest być może niekwestionowanym centrum – .
Operacja odbywa się w sposób dalece uproszczony. Badany jest oceniany na zabieg przez lekarza okulistę. Zaś właściwy zabieg odbywa się w sali wyposażonej w specjalistyczne narzędzie – laser. Podczas zabiegu, oczy operowanego są znieczulone przy pomocy specjalnych kropli. Obecność specjalisty anestezjologa nie jest potrzebna na sali zabiegowej.
Prawdziwy zabieg trwa kilkanaście minut, a sama ingerencja na oku – mniej niż dwadzieścia sekund.
Po 60 minutach chory może już wyjść do domu.

Laserowa korekcja wzroku, jako zabieg, być może okazuje się nie być oczywistym, ze względu na koszty. Staje się ona jednakże coraz popularniejsza,o czym mówi spora ilość przychodni specjalistycznych.