Każda pani pragnie wyglądać atrakcyjnie, nawet jeśli skończyła już pięćdziesiąt lat. W tym celu chodzi do fryzjera, kupuje kosztowne preparaty przeciwzmarszczkowe, chodzi na aerobik, żeby wciąż mieć ciało młodej dziewczyny.

google

Źródło: pixabay.com

Lecz nie tylko te aspekty swego ciała, widziane przez przypadkowych przechodniów, pragnie ona w sobie upiększać. Również mocniej intymne miejsca, dla niektórych kobiet warte są poprawienia, aby prezentowały się jak dwadzieścia lat temu.

Mówimy tu o wargach sromowych. Ostatnimi laty w naszym kraju popularna jest labioplastyka operacja, która pozwala skorygować tą część ciała pań. Bowiem w wyniku połogów oraz rozluźnienia skóry, pewne panie mogą wstydzić się nie bardzo estetycznych warg, które w niczym nie przypominają tych sprzed kilkudziesięciu lat. Do niedawna, w latach 90-tych tego typu kłopoty były bagatelizowane, jednak dzisiaj ginekologia estetyczna jest tak rozwinięta, że już kobieta nie musi się krępować nieatrakcyjnych warg.
śniadanie

Autor: Segafredo Zanetti
Źródło: Segafredo Zanetti
oczy

Autor: Sternik
Źródło: http://www.flickr.com

Uważasz że i tobie potrzebna jest labioplastyka, lecz obawiasz się podjąć tego zabiegu? Niesłusznie, w końcu nie różni się on zbytnio od korekcji biustu, mało tego, jest o wiele mniej niebezpieczny dla zdrowia. Jednak jako, że dotyczy osobistej sfery kobiecej, budzi dość duże kontrowersje. Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś ponad to o tym zagadnieniu, możesz odwiedzić klinikę, w której dostępna jest ginekologia estetyczna . Spotkasz tam niezwykle fachowy i dyskretny personel. Chirurg J. Janicki – (stenoza kanału kręgowego) prowadzący na pewno będzie biegły w temacie, oraz będzie w stanie odpowiedzieć na każde twe pytanie.

Labioplastyka jest szansą dla kobiet, które po pięćdziesiątce wciąż są aktywne seksualnie, jednak wstydzą się wyglądu swoich warg sromowych. Jeżeli jesteś jedną z tych osób umów się na spotkanie w klinice, lekarz (sprawdź też: ginekolog kalisz prywatnie) odpowie na twoje pytania, rozwiewając z pewnością wszelkie twoje obawy.