Obecna medycyna estetyczna oferuje nam szereg wygodnych rozwiązań, dzięki którym jeszcze doskonalej mamy okazję zadbać o urodę oraz kondycję ciała. Zabiegi wykonywane w klinikach medycyny estetycznej pozwalają ograniczać mankamenty, z którymi jeszcze niedawno nie mogło się walczyć lub walczyło się bardzo ciężko.

Dzisiaj okazuje się to o wiele łatwiejsze i wygodniejsze, jednakże zawsze przy tego rodzaju zabiegach należy się upewnić, czy jest to bezpieczne dla ciała.

Pragniesz usunąć znamiona? Laser (laser na zatoki) ci w tym pomoże, lecz nie w każdym wypadku

Na skórze człowieka występują przeróżne znamiona skórne i przebarwienia. Niektóre z nich są nie tyle nieładne, ale również potrafią być niebezpieczne, gdyż zachodzi obawa zezłośliwienia oraz wystąpienia czerniaka, raka skóry. Przez to bardzo ważne jest obserwowanie znamion i usuwanie pieprzyków , które zdają się być podejrzane, są nadmiernie wystawiane na działanie słońca i podrażniane przez odzież lub biżuterię. Znamiona barwnikowe można likwidować w salonach kosmetycznych za pomocą lasera, przez to ryzyko blizny okazuje się bardzo niewielkie. Mimo wszystko nie można tego zrobić bez porozumienia z dermatologiem, który sprawdzi, czy znamię nie okazuje się podejrzane. W takim przypadku zarządzi usunięcie chirurgiczne oraz badania histopatologiczne wyciętego pieprzyka.

usuwanie pieprzyków

Autor: Lies Thru a Lens 
Źródło: http://www.flickr.com

Masz kłopot z tłuszczykiem? Lipomasaż sprawi, że poczujesz się lepiej

Panie bardzo często borykają się z nieestetycznym wyglądem swojej skóry, „pomarańczową skórką” oraz fałdkami tłuszczyku utrzymującymi się w różnych częściach ciała. W takim przypadku wskazanym zabiegiem okazuje się lipomasaż. Zabieg ten bazuje na powolnym przesuwaniu po skórze specjalną głowicą i wpływowi na skórę i tkankę pod nią przy wykorzystaniu podciśnienia oraz ruchów mechanicznych. Lipomasaż doskonale oddziałuje na sprężystość skóry, polepsza również krążenie krwi, pomaga pozbyć się toksyn z organizmu, jak też uaktywnia lipolizę. Panie oddające swoje ciało wspomnianym zabiegom czują się lżejsze i młodsze, a to za przyczyną gładkiej skóry.

Zadbaj o urodę swojej skóry

Piękna skóra staje się świadectwem naszej witalności i tego, że o siebie troszczymy się na co dzień.

Intrygujący wpis? Jeśli tak sądzisz, to kliknij ten link, w serwisie dekoracje weselne bielsko, który tam miejscu znajdziesz, także jest coś interesującego.

Należy poświęcać jej maksimum zainteresowania, kupować lepszej jakości kosmetyki spełniające jej potrzeby, a od czasu do czasu wybrać się na profesjonalny zabieg, po którym stanie się ona jeszcze piękniejsza, a my same poczujemy się zadbane, rozpieszczone oraz młodsze.