Odżywki dla osób aktywnych fizycznie są w Polsce w sprzedaży od wielu lat, a mimo to ciągle krążą błędne mity o ich działaniu. Znakomita większość ludzi nie potrafi odróżnić legalnej odżywki od specjalnych substancji hormonalnych, które są używane przez zawodowców. Trzeba powiedzieć to jasno: odżywki nie są złe dla biorącego i nie czynią żadnych rewolucji w gospodarce hormonalnej. Wszelkie produkty, które dostępne są na polskim rynku muszą przejść przez wiele rygorystycznych kontroli. Jeśli trenujesz na siłowni, bierz je bez strachu.

BCAA XTRA

Autor: fbb.pl
Źródło: fbb.pl
Najprężniejszym przedsiębiorstwem, które produkuje odżywki dla aktywnych w naszym kraju, jest „>ActivLab. BCAA tej firmy to towar godny kupna. Tym obcojęzycznym skrótem nazywa się wspaniałe aminokwasy, które są najlepsze dla ludzkich muskułów. Można wysnuć wniosek, że z palety sprzedawanych w sklepach preparatów, BCAA Xplode jest idealnym wyborem. Wiele badań naukowych udowodniło, że branie preparatu z aminokwasami rozgałęzionymi przyspiesza regenerację i chroni mięśnie przed rozpadem. BCAA (preparat bcaa x tank) zaleca się ćwiczącym próbującym zbić wagę, bo w czasie każdej redukcji tłuszczu istnieje niebezpieczeństwo, że spali się część wcześniej wyrobionych mięśni

.

suplementy aakg

Źródło: fbb.pl
Kreatyna to znany towar, zachwalany przez rzesze sportowców. Kreatyna znacznie wspomaga przybieranie mięśni oraz wspiera siłę łykającego. Kreatyna – złap promocje na kreatyna universal: www.sklep.sport-max.pl/ser-pol-278-UNIVERSAL-CREATINE.html – jest dobra dla ludzi, każdy może ją brać bez lęku – zobacz więcej: Generalnie każda marka, która dystrybuuje odżywki dla aktywnych, posiada w asortymencie ten suplement w jakiejś odmianie. Specjaliści wytwarzający odżywki stworzyli wiele różnych połączeń z kreatyną – różnią się one mocą działania. Dla ludzi, którzy dopiero pierwszy raz zetknęli się z kreatyną doradza się kupno klasycznego monohydratu. Kreatyna jest sprzedawana w pigułkach lub w proszku – to totalnie nieważne, co wybierzesz.