Każda z nas mieć idealną figurę i czuć się lekko. Kilogramy, nagromadzone przez zimę najlepiej jest zacząć spalać przed latem, aby móc później swobodnie pokazać się w bikini na plaży. Samo ograniczenie jedzenia to jednak nie wszystko. Sens odchudzania to przede wszystkim przyjmowanie właściwych produktów. Są również inne sposoby, by przyspieszyć spalanie tłuszczu.

Aby zacząć chudnąć, zdecydowanie trzeba odstawić tłuste jedzenie, słodkości i białe pieczywo. Błędem osób będących na diecie jest tak zwana głodówka, która owszem powoduje początkowy spadek wagi, ale po powrocie do starych przyzwyczajeń, waga wraca często z dużą nawiązką. Aby wspomóc odchudzanie, trzeba dobrze nawadniać organizm. Gdy w naszym ciele nie ma odpowiedniego poziomu wody, chudniecie będzie postępowało powoli, nawet gdy drastycznie ograniczymy ilość spożywanych pokarmów. Co jednak pić, by dobrze nawodnić organizm? W czasie stosowania diety polecana jest przede wszystkim niegazowana woda, lecz rewelacyjnie sprawdzą się także zarówno herbaty zielone jak też herbaty Pu – erh. Można pić je do posiłków, jak też pomiędzy nimi. Są smakowite i pomogą w walce o zgrabną sylwetkę.

Herbaty zielone mają bogaty aromat. W zależności od wybranego gatunku oraz suszu, czas parzenia może być różny. Herbaty zielonej nie zalewamy wrzątkiem – wskazane jest, by temperatura wody nie nie przekraczała 90 stopni. Kiedy chcemy, aby zielona herbata miała pobudzające właściwości, nie parzmy jej dłużej niż 3 minuty. Jeżeli chcemy się wyciszyć oraz zrelaksować, poleca się parzenie naparu przez dłuższy czas, aby garbniki mogły związać się z teiną i zapewnić herbacie dobroczynne właściwości.kliknij stronę masaż kraków masaż krakówNapar z zielonej herbaty można parzyć wiele razy, za każdym razem możemy podczas parzenia uzyskać inny aromat, w zależności od tego, jaki preferujemy.

herbata zielona

Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Istnieją takie szkoły parzenia opisywanej herbaty, które mówią o tym, że pierwszy napar należy odlać, a dopiero kolejne nadają się do spożycia. Zielona herbata przyspiesza metabolizm, pozwala pozbyć się toksyn z organizmu oraz oczyszcza ze szkodliwych produktów przemiany materii. Natomiast herbaty Pu – erh (Demmers) zalicza się do herbat czerwonych. Dają również doskonałe działanie oczyszczające, pobudzają pracę wątroby i ułatwiają chudniecie. Parzyć je należy 3-7 minut, w zależności jaki chcemy uzyskać aromat. Dzięki jej moczopędnemu, pozwala na wydzielenie się z organizmu toksyn, obniża również ciśnienie oraz dobrze reguluje poziom złego cholesterolu.