Nie lubisz swoich okulary? Chcesz się ich wyzbyć raz na zawsze? Już w tej chwili jest na to sposób, wybierz się do swojego okulisty i popytaj o szkła kontaktowe, a bez wątpienia dostaniesz wystarczającą odpowiedź.W chwili obecnej wiele osób ma wadę wzroku, można się porozglądać po ulicy i spostrzec jak wiele osób zakłada okulary. Jednak jest ich zdecydowanie mniej, aniżeli kilka lat temu. Zastanawiasz się jak to możliwe? Wiele ludzi mających problemy ze wzorkiem stawia na soczewki kontaktowe, które są bardziej komfortowe, aniżeli typowe okulary. Niestety masa ludzi ma kłopot z dopasowaniem właściwych opraw, a nawet jeżeli im się to uda, to nie czują się dobrze, podczas gdy zakładają okulary.

oczy

Autor: David Amsler
Źródło: http://www.flickr.com
Dlatego też, warto rozważyć soczewki kontaktowe – rajsoczewek.pl -, które posiadają mnóstwo plusów. Szczególnie szkła kontaktowe zakładamy prosto na oko, przeto nie mamy ograniczonego pola widzenia. Po drugie soczewki kontaktowe nie parują, co w okresie zimowym jest częstym szkopułem. Ostatnim walorem jest to, że ubieranie soczewek jest bardziej komfortowe, ponieważ nie zawadzają w uprawianiu sportu. Jeszcze niedawno problem miały osoby borykające się z astygmatyzmem, innymi słowy chorobą która polega na tym, iż widziane sceny są niewyraźne. W tym momencie na rynku dostępne są cylindryczne soczewki (http://www.rajsoczewek.pl/soczewki-jednodniowe) dla astygmatyków, które przystosowane są dla osób z astygmatyzmem. Dobrze jest zapytać u optyka, jaki rodzaj jest najlepszy, ponieważ jest ich naprawę mnóstwo.

soczewka

Autor: Fiona Henderson
Źródło: http://www.flickr.com
Musimy zastanowić się jak często będziemy ubierać soczewki cylindryczne, albowiem uda nam się dokupić jednodniowe, 2-tygodniowe, miesięczne , a także jednoroczne. Interesującą propozycją dla osób, które potrzebują mieć włożone szkła jak najdłużej są soczewki na dzień oraz na noc. Mogą być one noszone przez 30 dni, bez wyciągania z gałki ocznej. Tego typu alternatywa jest stosowna w szczególności dla osób, które mają sklerozę i zapominają o ściąganiu szkieł przez pójściem spać.Już dziś idź na wizytę do okulisty i wypróbuj soczewki kontaktowe od Lens-Shop, a na bank będziesz zadowolony i szybko nie powrócisz do noszenia standardowych okularów! Poleć to też swoim kolegom, którzy także zmagają się z tym kłopotem.