Białe zęby na pewno są ogromnym atutem zarówno u kobiet jak i u mężczyzn, niestety nie każdy z nas zdoła pochwalić się śnieżnobiałym uśmiechem.

biały uśmiech

Autor: BP
Źródło: BP

Nieraz niektóre osoby mają z natury ciemniejsze zęby i na nieszczęście nic nie jesteśmy w stanie na to zaradzić. Naturalnie możemy stosować rozmaite pasty wybielające lub nakładki, jednak otrzymany rezultat nie zawsze jest dostateczny. Zatem teraz coraz większą renomą cieszy się wybielanie zębów u dentysty.

Każdy profesjonalny gabinet dentystyczny Wrocław proponuje wybielanie zębów. Wybielanie zębów może odbywać się różnorodnymi metodami, na przykład za pomocą specjalnej lampy. W jaki sposób wygląda takie wybielanie? Otóż po drobiazgowym oczyszczeniu zębów i zabezpieczeniu ich światłoutwardzalnym żelem nanosi się na zęby żel wybielający. Później przez blisko 20 minut zęby zostają naświetlone przy użyciu specjalnej lampy. W toku jednego kompletnego zabiegu naświetlanie realizuje się dwa lub trzy razy. Rzecz jasna wybielanie zębów jest przeprowadzane pod okiem znawcy, wyłącznie fachowy i doświadczony dentysta (leczenie kanałowe pod mikroskopem kraków) wrocław zdoła zrealizować taki zabieg. Na szczęście oddając się w ręce doświadczonego stomatologa masz gwarancję, iż efekt będzie naprawdę niesłychanie satysfakcjonujący.

wybielanie

Autor: birdco.pl
Źródło: birdco.pl

Metody, jakie stosuje dentysta (Chirurg stomatolog Kraków) stomatolog wrocław faktycznie dają efekty, bo jest to profesjonalne, gabinetowe wybielanie, którego nie jesteśmy w stanie przeprowadzić osobiście w domu. Chociaż dentyści proponują również wybielanie domowe, jakie polega na stosowaniu przezroczystych nakładek na zęby oraz preparatu wybielającego. Nakładki takie są wykonywane indywidualnie w gabinecie stomatologicznym, tak aby były rzetelnie dopasowane do zębów pacjenta. Efekt może być wyraźny już po drugim użyciu, niemniej jednak zaleca się stosowanie nakładek przynajmniej przez 2 tygodnie. Jest to dziś jeden z lepszych i bardziej zalecanych zabiegów wybielania zębów.