Kiedy myślimy o zrobieniu sobie tatuażu, to trzeba mieć pewność, że rzeczywiście chcemy go mieć. Oczywiście w obecnych czasach można laserowo usunąć tatuaż, jednak to bez sensu. Dlatego tatuaże robi się na całe życie, pamiętajmy o tym.

Ale zanim podejdziemy do tego, co z tatuażem związane, to trzeba mieć ukończone 18 lat. Chyba, że przyjdziemy z prawnym opiekunem. Dodatkowo musimy również wiedzieć, jaki chcemy posiadać wzór i do jakiego studia wyruszymy. Trzeba też pamiętać, że potrzebne są środki finansowe, bo zrobienie dobrego tatuażu kosztuje. Dodatkowo, jeśli nasz wzór będzie duży, to musimy pamiętać o tym, że będziemy musieli pojawić się na kilku sesjach. Dlatego będziemy musieli poza pieniędzmi mieć również czas na kolejne sesje.

Dobre studio tatuażu

Tatuaże

Autor: Heidi Rewell
Źródło: http://www.flickr.com

Gdy zastanawiamy się nad tym, by zrobić sobie tatuaż to warto pamiętać, że są różne studia tatuażu. Trzeba najpierw zobaczyć, jakie tatuaże zostały już zrobione w danym studio (więcej pod tym linkiem) i wtedy wybrać, czy jest to najlepsze studio tatuażu, czy jednak musimy postawić na inne studio. Najlepsze studio to takie, gdzie stale pojawia się wielu ludzi i tatuażysta naprawdę wie, co robić. Trzeba zwrócić uwagę też czy przestrzegane są normy BHP, bo wiemy, że tatuaż ma nam dać szczęście, bez kłopotów zdrowotnych. Oczywiście będąc laikiem nie zawsze musimy wiedzieć, w którym studiu wszystko zostanie wykonane odpowiednio. Dlatego warto zapytać osobę, która posiada tatuaż. Dodatkowo ludzie robiący tatuaże posiadają ró www.13tattoo.pl ika|techniki].

Niektórzy super czują się w komiksowych wzorach, a niektórzy tworzą nam niesamowite tatuaże w kolorze. Tak, więc kiedy wybieramy studio tatuażu powinien zdecydowanie pamiętać o tym, jaki tatuaż jest naszym wymarzonym.

A co do tego najważniejszego wzoru, to tu należy faktycznie porządnie pomyśleć, bo tatuaż z imieniem ukochanego nie jest dobrym pomysłem. Oczywiście później możemy iść i przerobić tatuaż, ale musimy pamiętać, że to kolejny wydatek, zresztą tatuaż ma być pokazaniem nas, a nie pokazaniem, że kochamy Franka. Dziś tatuaże nie kojarzą się z kryminalistami, dziś są modne nawet na salonach.