Administrowanie działalności sportowo- rekreacyjnej ; relacja z młodymi sportowcami i samodzielna aktywność fizyczna to wielka radość, ale i zobowiązanie. Trener jest odpowiedzialny za zdrowie i życie swoich podopiecznych oraz innych osób, które mogłyby doznać szkody za przyczyną takiej działalności lub aktywności sportowej.

tenis

Autor: Christopher Johnson
Źródło: http://www.flickr.com

Wszystkie nieprzyjemne incydenty, następują w najmniej oczekiwanym okresie. Dla osób specjalistycznie uprawiających sporty, urazy mogą na długi okres pozbawić ich możliwości treningu, a nawet być kresem świetlanej kariery. Sportowcy mają jednak sposobność ochrony przed pejoratywnymi skutkami takich sytuacji. Sprawdzonym sposobem na zmniejszenie ryzyka jest ubezpieczenie.

Zainteresował Cię ten artykuł? Będzie nam przyjemnie, jeżeli postawisz na przeczytanie kolejnych. Po prostu kliknij link (https://btune.pl/hamownia-wroclaw-4×4/) i przeloguj się do nowej witryny.

Pewni Sportu to przedsiębiorstwo, które specjalizuje się w ubezpieczeniach dla sportowców – porównaj .

Dysponujemy całym wachlarzem profesjonalnych programów ubezpieczeniowych pasujących do potrzeb sportu:

– dla zaawansowanych;- amatorskiego; – profesjonalnego.

Plan ubezpieczenia został przygotowany dla trzech grup osób aktywnych sportowo:

– profesjonalistów; czyli osób mających profesjonalną umowę sportową;- amatorów; czyli osób trenujących samodzielnie, niezrzeszonych do żadnego klubu sportowego;- wyczynowców; czyli osób mających uprawnienia do partycypacji w współzawodnictwie sportowym, ( zawodnik musi być zarejestrowany w związku sportowym ) .

Składka ubezpieczeniowa będzie ściśle wyrażona po indywidualnej ocenie ryzyka na podstawie informacji źródłowych zawartych we wniosku ubezpieczeniowym oraz oczekiwanym zakresem oraz stopniem ochrony ubezpieczeniowej.

Sprawdź też:

Sumy polisy oraz świadczeń dopasowujemy do wymagań i stopnia rozwoju sportowego, oraz możliwości pieniężnych sportowców. Wspieramy poszkodowanych na każdym etapie usuwania szkody i pilotujemy proces egzekwowania odszkodowań.

siatkówka

Autor: Piotr Drabik
Źródło: http://www.flickr.com
Ubezpieczenie sportowe:

– obejmuje odpowiedzialność cywilną, za szkody, które są związane z prowadzeniem działalności sportowo- rekreacyjnej;
– potęguje Twoją wiarygodność (jeśli jesteś trenerem );
– zapewnia odszkodowanie osobom trzecim, które odniosły kontuzję;
– jest dostosowane do Twoich potrzeb ; za sprawą dodatkowych komentarzy;

Na dodatek:

– składkę możesz zapłacić jednorazowo lub w uzgodnionych ratach;
– dla osób, które podpiszą polisę zbiorową, przygotowaliśmy atrakcyjne zniżki.