Niemowlaki mają delikatny oraz jeszcze nie całkowicie rozwinięty układ pokarmowy. Z tego też powodu często pojawiają się takie dolegliwości jak m.in. kolka, ulewania czy zaparcia.

dermatolog

Autor: Adam Mirowski
Źródło: http://www.flickr.com
Niestety dotyczy to dzieci, które są karmione tak piersią, jak i mlekiem modyfikowanym.

Jeśli dziecko jest już karmione za pomocą tego typu właśnie mleka, bardzo ważne jest to, aby zapewnić jemu właściwą dietę. Na szczęście w sprzedaży istnieje produkt, który był wykonany z myślą o niemowlętach, które posiadają delikatny układ pokarmowy. Jest to mleko modyfikowane o nazwie Bebilon Comfort 1.

Zaciekawił Cię nasz artykuł? Masz ochotę zostawić pewne komentarze na nasz temat (https://www.rajsoczewek.pl/acuvue)? Będzie to dla nas bardzo radosne doświadczenie.

Mleko to, podobnie zresztą jak pozostałe towary producenta Babilon, posiada składnik pod nazwą Immunolofortis. Jest to posiadająca patent kompozycja fruktooligosacharydów i galaktooligosacharydów, która naturalnie może wzmocnić układ odpornościowy dziecka, co zostało potwierdzone przez badania kliniczne. Poza tym mleko modyfikowane Bebilon Comfort 1 zawiera także składnik pod nazwą Lcpufa, czyli długołańcuchowe kwasy tłuszczowe. Są one bardzo istotne do prawidłowego rozwoju wzroku i mózgu noworodka.

Warto także dodać, że producent mleka Bebilon Comfort 1 jest niekwestionowanym liderem, jeżeli chodziłoby o produkcję pokarmów dla najmłodszych. Jako część składowa bardzo dużego koncernu, wytwarza także żywność dla dzieci czy też osób starszych, które wymagają specjalnej żywności.

Warto obejrzeć inne nasze strony (http://www.radom.centrumdemed.pl/ceny-implanty/), aby przeczytać inne ciekawe artykuły na podobny temat. Nie zwlekaj zatem i kliknij ten link!

Wartość odżywcza tego mleka to 275/66 kcal/ml. Produkt posiada kwasy długołańcuchowe, węglowodany, witaminy m.in. C, D czy też K. Ma również takie składniki jak m.in.

tiamina, niacyna, biotyna czy też kwas pantotenowy i wapń. cena tego produktu to ok. 30 zł za pudełko o wadze 400 g. Jest przeznaczone dla dzieci, więc mogą je spożywać już od dnia narodzenia.