Laseroterapia bywa kojarzona przede wszystkim z wykonywaniem epilacji, czyli usuwania owłosienia wraz z cebulkami. Laser posiada niemniej wiele różnych zastosowań i jest przydatny w naprawie innych niedoskonałości urody. Oferta jest bardzo obszerna. Urządzenia te działają dzięki wydzielaniu promieni o charakterystycznych właściwościach, które pozwalają na zdobycie zadowalających efektów. Jakie zabiegi mają gabinety, w których wykonywana jest laseroterapia we Wrocławiu?

kobieta

Autor: www.homejobsbymom.com
Źródło: http://www.flickr.com
Laseroterapia we Wrocławiu wykonywana jest w szeregu różnych gabinetów medycyny estetycznej, np. tu. W dużej liczbie z nich mamy do czynienia z bardzo dobrej jakości sprzętem, na którym zabiegi przeprowadzane są w pełni profesjonalnie i wygodnie. Laseroterapia we Wrocławiu to nie tylko popularne usuwanie owłosienia, urządzenie to pomoże w walce z takimi problemami jak otwarte naczynka, blizny, trądzik, zabarwienia skóry czy całkowicie nieprzemyślany tatuaż.

laser

Autor: Barta IV
Źródło: http://www.flickr.com

Za pomocą laserów wykonywany jest także peeling, poza tym wskutek terapii opisywanymi narzędziami można usunąć np. zapalenia grzybiczne skóry i paznokci. Zabiegi robione dzięki laserom, mogą wziąć udział w redukcji tkanki tłuszczowej, dzięki czemu świetnie nadają się do zwalczania cellulitu czy modelują sylwetki, pozbędziemy się również niechcianych rozstępów. Przeprowadzane jest również wygładzanie twarzy i różnego rodzaju usuwanie zmarszczek. Zazwyczaj są to usługi bezinwazyjne, dodatkowo dzięki korzystaniu z zimnego powietrza ból jest naprawdę niewielki, momentami w ogólnie nieodczuwalny. Warto jednak zapoznać się z przeciwwskazaniami. Na terapię laserem nie mogą zdecydować się osoby chore na cukrzycę, epilepsję, przeszkodą jest nowotwór, autoimmunologiczne przypadłości czy bielactwo, posiadanie rozrusznika serca. Z oferty nie mogą skorzystać przyszłe matki w ciąży lub matki karmiące, a także ludzie, którzy mają świeżą i mocną opaleniznę, czynną opryszczkę, zażywają sterydy, antybiotyki czy też spożywają nagietek lub dziurawiec.

Laseroterapia we Wrocławiu oferuje nam bardzo dużo opcji skutecznej poprawy wad swojej urody, warto jednak przed podjęciem decyzji o zabiegu sprawdzić, czy na pewno nie ma przeciwwskazań, by go zastosować, aby nie ponosić żadnych przykrych następstw wyboru. Więcej na www.dermamed.com.pl.