Niestety, w walce o potomstwo, da się posunąć się do wszystkiego. Początkujące małżeństwa, lub pary nie mogą mieć dziecka, zmieniają myślenie tudzież korzystają z każdej dopuszczalnej usługi dostępnej na leczniczym rynku.

związek

Autor: Christina zur Nedden
Źródło: http://www.flickr.com

Bank spermy został wykreowany w celu niesienia wsparcia niepłodnym Parom w walce o potomstwo. Są to punkty, w których przechowuje się męskie nasienie. Niewątpliwie, że są potrzebne, bo za sprawą zdeponowanemu w nich nasieniu krocie kobiet może zajść w ciążę jak również wielu panów może zakosztować radości ojcostwa.

Może jakiś komentarz z serwisu (https://okulus.pl/) Cię poruszył? Masz chęć na niego odpisać? Zachęcamy Cię do tego z radością. Oczekujemy na Ciebie!

Bank spermy pomaga paniom, których życiowi współmałżonkowie nie są w stanie zagwarantować potomstwa. Z kolei, jeśli chodzi o kobiety oraz ich komórki płodne występuje szansa pomocy niepłodnym kobietom jako dawca komórek jajowych. Metoda jaką musi przejść dawca komórek jajowych prezentuje się następująco: pierwsza wizyta ma na celu nagromadzenie informacji na temat chętnej do dawstwa kobiety i szczegółowe badania mające stwierdzić czy może ona zostać dawczynią – bank spermy. Przeprowadzona zostaje rozmowa odnośnie stanu zdrowia, pobierana zostaje krew w celu wykonania szczegółowych badań w kierunku chorób zakaźnych oraz do badań genetycznych. Na następnej wizycie konsultowane zostają wyniki przeprowadzonych wcześniej badań laboratoryjnych. Jeżeli są wartościowe i kobieta spełnia każde niezbędne kryteria, jej komórki zostaną pobrane podczas krótkiego zabiegu na znieczuleniu dożylnym.

Odkryj inne tego typu niezwykle przydatne źródło informacji na opisywany temat – kliknij tu i poznaj więcej w serwisie.

Jest to pozbawiony bólu i lekki zabieg. Po 3 godzinach jesteśmy w stanie już opuścić klinikę – dawca komórek jajowych.

Trzeba pamiętać, iż zakres możliwych do poświęcenia komórek jajowych jest odgórnie określony. Liczba pociech urodzonych z komórki jajowej od jednej dawczyni nie powinna przewyższać sześciu.