Nadmiar tkanki tłuszczowej jest coraz częstszym problem. Dlatego powstały rozmaite formy jej usuwania za pomocą metod medycyny estetycznej. Nowoczesne zabiegi pozwalają na modelowanie ciała poprzez likwidowanie nadmiaru tkanki tłuszczowej z okolic ciała takich jak brzuch, uda, biodra, pośladki, kolana, ramiona oraz podbródek.
Jednym ze sposobów usunięcie nadmiaru tkanki tłuszczowej jest liposukcja.

Kiedy diety nie pomagają jednym ze sposobów na idealną sylwetkę jest liposukcja

Autor: Fotolia
Źródło: Fotolia
tatuaż

Autor: Tony Alter
Źródło: http://www.flickr.com
Tradycyjna liposukcja polegająca na odsysaniu tłuszczu poprzez nacięcia na skórze przeprowadzana jest przez chirurga oraz najczęściej wymaga znieczulenia ogólnego, dlatego do zabiegu kwalifikują się wyłącznie osoby o dobrym zdrowiu.

Kliknij ten link – przeczytasz w tym miejscu podobne informacje, więc to źródło takiej kwestii z pewnością również okaże się warte Twojej uwagi.

Jeżeli interesuje kogoś zbieg taki jak liposukcja Kraków to miejsce, w jakim bez trudu odnajdziemy klinikę, w której możemy umówić się na konsultację do zabiegu. Należy jednak pamiętać, iż ten zabieg poleca się osobom o normalnej wadze ciała, z elastyczną i jędrną skórą, u jakich nadmiar tkanki tłuszczowej zlokalizowany jest w konkretnych okolicach ciała. Trzeba wiedzieć, iż nowoczesna medycyna estetyczna oferuje także inne odmiany liposukcji – liposukcja laserowa, liposukcja ultradźwiękowa, liposukcja infradźwiękowa – wymienione zabiegi są mniej inwazyjne, a co za tym idzie są w znacznie mniejszym stopniu obarczone ryzykiem efektów niepożądanych –

ogromną popularnością cieszy się lipofiling, inaczej lipotransfer.

To metoda, która pozwala na usunięcie niechcianego tłuszczu z danej partii ciała i następnie przeszczepienie tego tłuszczu w obszar dotknięty problemem nieubytku, w ten sposób zyskuje się pożądaną objętość pośladków czy biustu, wypełnia bruzdy, poprawia owal twarzy, powiększa usta – w zależności od potrzeb pacjenta.

Zainteresował Cię prezentowany artykuł? Jeśli tak, to przeczytaj poza tym szczegóły pod źródłem (http://aurident.pl/licowki-odnowa-dla-usmiechu.html). Zobaczysz wtedy jeszcze inne dane związane z taką problematyką.

To rewelacyjna alternatywa dla sztucznych implantów oraz wypełniaczy, dlatego jeżeli interesuje kogoś właśnie lipofiling Kraków podpowiadamy, iż również to miasto, które zasługuje na uwagę.