Mieszkańcy naszego kraju mają rzeczywiście duży problem z próchnicą, która pojawia się u większości dzieci i dorosłych. Powodów takiego stanu rzeczy jest kilka.

Strzykawka do podawania znieczulenia pacjentowi

Autor: Partha S. Sahana
Źródło: http://www.flickr.com
Przede wszystkim przyczynia się do tego niewłaściwa higiena swoich zębów, to znaczy niewłaściwe mycie albo nawet jego zupełny brak. Jeśli dojdzie jeszcze nieprawidłowa dieta, z dużą ilością słodkich przekąsek i napojów, to bakterie otrzymują idealną sposobność do tego, aby zrobić spustoszenie w uzębieniu. Często kłopoty wynikają także z zaniedbań, ludzie nie zwracają uwagi na nieduże dziury, nie leczą ich, a potem jak wystąpi mocny ból, to niekiedy może już być za późno . Dlatego też dentysta wołomin powinien stać się corocznym obowiązkiem każdego z nas, aby dokładnie sprawdzić, jaki jest stan zębów.

samochód

Autor: David Prasad
Źródło: http://www.flickr.com
W czasie takiego przeglądu dentysta przeprowadzi dokładną kontrolę zębów pacjenta i poinformuje o znalezionych ubytkach. Które w dużej części przypadków będzie można szybko i sprawnie wyeliminować, nie płacąc [Bdentysta bielany – polecamy przejrzeć-> nasza strona -wielkich pieniędzy, bo jedynie koszt niewielkiej plomby. Większe ubytki będą wymagać dłuższego i co istotne droższego leczenia, czasami sięgającego nawet paru tysięcy złotych. Na takie bowiem wydatki trzeba się nastawić, jeśli ktoś chciałby założyć sobie implanty Wołomin (implanty w Wołominie). Są to specjalnie wykonane wkręty, jakie się umieszcza w kości szczęki pacjenta w miejscu, gdzie znajdowały się prawdziwe zęby.

Dzięki swojej wytrzymałości z pewnością starczą do końca życia, lecz za ich założenie trzeba zapłacić spore pieniądze, na pewno taniej wyjdzie systematyczne dbanie o naturalne zęby.