Sport jest zajęciem obfitującym we wrażenia i ciekawym, dostarcza wiele fantastycznych przeżyć. Niektórym ludziom zależy na tym, aby swoje sukcesy sportowe uwieczniać i móc następnie podziwiać na spokojnie, wymieniać się doświadczeniami z innymi sportowcami lub po prostu mieć pamiątkę. W takiej chwili idealnie spisują się kamery sportowe. Bywają one dobrym wyborem w wypadku sportów wyczynowych, jak wspinaczka wysokogórska, spływy pontonowe czy skoki na bungee.

Taka kamera sprawia, że nagrywanie na przeróżnych wyjazdach jest sporo fajniejsze. Dobrze, to jakie kamerki są moim skromnym zdaniem godne uwagi? To znaczy nie twierdzę, iż jakoś jestem ogromnym ekspertem, jednak uważam, że jestem w stanie zarekomendować coś dobrego.

GoPro Hero 4

Autor: Dave Jones
Źródło: http://www.flickr.com

Na początku polecam w szczególności kamerę firmy Sony, lub kamera Gopro 4 Silver. Moim zdaniem sony action cam jest pewnie pod wszystkimi względami kapitalną kamerką. Zabrałem tę kamerkę na wyjazd w góry – chodzenie po pięknych górach z akurat tą kamerką spowodowało, że mam w tej chwili bardzo ładne filmy. Jakość filmu jest naprawdę fenomenalna, coś niesamowitego! Na dźwięk również nie mam najmniejszego prawa narzekać. Co prawda przesadnie tanio to zdecydowanie nie jest, lecz ciężko sądzić, że natrafimy na fajniejszą opcję. Tzn.

Nasz wpis jest naprawdę interesujący? Sądzimy zatem, że spodoba Ci się też autorska strona internetowa (http://www.strefakas.pl/serwis-1/ulga-z-tytueu-zakupu/11/jakie-trzeba-spelnic-warunki–zeby-otrzymac-zwrot-za-zakup-kasy-fiskalnej/), na której jest masę ekstra szczegółów.

kolejny produkt, który chciałbym nieco opisać także jest godny uwagi…

Profesjonaliści są jednakże zgodni, że najlepsze kamery gatunku Point-of-View, produkuje firma GoPro, twórca kamer sportowych z serii Hero. Wydany w roku 2014 model GoPro Hero 4 black odznacza się wybitnymi parametrami, które umieszczają go w samej czołówce. Kamera ta jest dość kosztowna, ale może poszczycić się bardzo świetnymi parametrami użytkowymi, między innymi wysoką prędkością zapisu obrazu w wysokiej jakości, elektroniczną stabilizacją obrazu, Wi-Fi, Bluetooth czy ekranem dotykowym.