Nic tak nie mobilizuje nas do większej dbałości o ciało, jak pojawienie się wiosny. Przez parę miesięcy musi zmagać się z ciepłymi swetrami, centralnym ogrzewaniem. W konsekwencji jest przesuszone, szorstkie i nie prezentuje się najlepiej. Czasu coraz mniej, więc do dzieła!

Piękno od zaraz - zabiegi ekspresowe

Autor: Dreamstime
Źródło: Dreamstime
Zacznijmy od przywrócenia jędrności. Krótki prysznic zakończony chłodnym masażem to wspaniały zabieg, który poprawi formę mniej jędrnej skóry. Jeżeli po zimie przybyło nam tu i ówdzie nieco kilogramów, prysznic nie zadziała. Dobrze jest przejść na lekką dietę i poddać się zabiegom endermologii. Endermologia Warszawa to zabieg podciśnieniowy, dzięki któremu możemy pozbyć się tzw „skórki pomarańczowej”, nadmiernej tkanki tłuszczowej czyli poprawić sprężystość skóry.

Cieszy się ogromnym powodzeniem wśród kobiet stosujących ten zabieg, a skorzystać z niego możemy w gabinetach kosmetycznych. Poprawia on ukrwienie tkanek a jednocześnie pozwala na pozbycie się szkodliwych toksyn z organizmu. Panie powinna ucieszyć informacja, iż jest to zabieg – http://englander.com.pl/medycyna-estetyczna-wroclaw/zabiegi-odmladzajace-wroclaw-dermapen/ bezkrwawy, bezbolesny, skuteczny a co najbardziej istotne, bezpieczny.

Depilacja laserowa nóg

Autor: Elite
Źródło: Elite
Jeżeli marzy am się, by nasze ciało wyglądało nieskazitelnie, możemy całkowicie pozbyć się zbędnego owłosienia poddając się zabiegowi epilacji laserowej. Laserowe usuwanie owłosienia Warszawa jest metodą na tyle praktyczną, iż na stałe usuwa zbędne owłosienie.

Jeśli omawiany temat Cię zaciekawił, sprawdź szybko ten świetny link (http://www.dcg.wroclaw.pl/o-nas.html) – znajdziesz w tym miejscu dużo ciekawych informacji.

Poddanie się zabiegowi usunięcia owłosienia, nie tylko pozwoli zrezygnować z maszynek czy depilatorów, lecz poprawi wygląd naszej skóry, zapewni odpowiednią higienę ciała, oraz zdecydowanie doda nam pewności siebie. W sieci możemy wyszukać wiele gabinetów kosmetycznych , które wykonują ten zabieg. Wystarczy, że wpiszemy w wyszukiwarce frazę: laser diodowy Warszawa, a nasz przykry problem zniknie.

Zbliżająca się wiosna to również wspaniały moment, aby nadać skórze brzoskwiniowy odcień. Dobrym pomysłem będą będą subtelnie brązujące balsamy, które oprócz dostarczenia składników odżywczych – stopniowo nadadzą naszemu ciału zdrowy odcień. Pamiętajmy jednak, że walka o ładne ciało to nie tylko kosmetyki i masaże. Nic nie zastąpi zdrowej dawki sportu!