„To nie dla mnie”, „boję się igieł”, „nie stać mnie na taki luksus” – odmładzające zabiegi nierzadko wywołują takie reakcje. Rozumiemy, ale większość z nich to mit, który należy jasno przedstawić. Utarło się powiedzenie, że czasem niewiedza jest błogosławieństwem. Nie ma to jednak zastosowania w medycynie estetycznej. Lęk przed skorzystaniem z bogatej oferty wynika z powielania pewnych mitów, które nie mają pokrycia w rzeczywistości. Dlatego Centrum WellDerm chce przełamać ten opór zachęcając do skorzystania z nowego rodzaju oferty.

Złota medycyna estetyczna

Autor: Bird&Co
Źródło: Bird&Co

Krok pierwszyPierwszy krok to darmowa konsultacja u dermatologa TAG=medycyny estetycznej. To pozwoli lekarzowi z doświadczeniem dokonać dokładną analizę kondycji i potrzeb naszej skóry. Tylko w ten sposób można dobrać właściwy zabieg i zapewnić kurację, która będzie trwała w efektach. Czytaj więcej: link

Krok drugiDrugi krok to przygotowanie skóry do poważniejszych zabiegów. W tym celu lekarze WellDerm na początek mogą polecić Zaffiro, czyli zabieg termoliftingu powstrzymujący procesy starzenia i usuwający objawy wiotczenia skóry. Podczas zabiegu specjalna głowica wysyła światło podczerwone, które nagrzewa znajdujący się w skórze kolagen do temperatury ok. 70 stopni Celsjusza, a dzięki temu dochodzi do jego namnażania. 

Oprócz Zaffiro w zestawie proponowanych zabiegów znajdują się także: bezdotykowy i bezinwazyjny Jet Peel, który świetnie oczyszcza skórę, mezoterapia, regenerująca skórę mocą witaminowych koktajli, oraz wygładzająco-rozjaśniające peelingi.

Przypinam tu mój odnośnik (http://szpitalpodolany.pl/) do następnej witryny. Mam nadzieję, że zapragniesz obejrzeć inne posty, jeżeli zainteresowały Cię te zamieszczone na tej stronie.

Wszystkie te zabiegi mają potwierdzoną skuteczność i pozwalają osiągnąć świetne rezultaty, a do tego są bardzo bezpieczne i szeroko stosowane na całym świecie. Gdyby argumentów było mało, to dodatkowo oferta WellDerm dla nowicjuszek zakłada aż 50% rabatu na zabieg przygotowujący.

wellderm - logo

Autor: Wellderm
Źródło: Wellderm

Krok trzeciGdy już skorzystamy z dwóch pierwszych kroków, i oswoimy się z gabinetem, poznamy lekarzy i nabraniu zaufania do metod stosowanych w centrum, przychodzi czas na krok trzeci – zabiegi boptoksem lub wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego.

Zaciekawił Cię przeczytany tekst? Jeżeli tak, to z pewnością usatysfakcjonuje Cię też bieżący wpis (http://www.apteczka-madrali.pl/106-probiotyki), który opracowaliśmy w linku pod spodem.

Więcej o zabiegach estetycznych i nie tylko znajdziesz w centrum