Ginekologia plastyczna to chirurgiczna korekta lub rekonstrukcja intymnych części ciała kobiety. Ginekologia plastyczna przeznaczona jest dla Pań, których naturalne deformacje okolic intymnych, uszkodzenie albo rozluźnienie tkanek krocza prowadzą do dyskomfortu, przeszkadzają w codziennym życiu i zmniejszają satysfakcję seksualną. Tego typu zabiegi ginekologii plastycznej są zabiegami niechirurgicznymi oraz małoinwazyjnymi, które wykonywają lekarze ginekolodzy. Każda operacja ginekologiczna dokonywana jest przy zachowaniu wysokich standardów bezpieczeństwa oraz komfortu pacjentki.

Gabinet ginekologiczny

Autor: Agência de Notícias do Acre
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy zabieg poprzedza wnikliwy wywiad ginekologiczny. Po przeprowadzonej rozmowie dokonywane jest badanie ginekologiczne, w czasie którego specjalista wyklucza ewentualne przeciwwskazania oraz anatomiczne zmiany, które uniemożliwiają wykonanie zabiegu. Wygląd zewnętrznych narządów intymnych to niebywale istotna kwestia dla każdej kobiety.

Jeśli przedstawiony artykuł zabrał Cię w niepoznany rejon wiedzy, to dobrze się składa, ponieważ możesz poznać pozostałe informacje tutaj (https://tortytorty.pl/74-dekoracje-na-pierniczki) – kliknij na ten odnośnik i poczytaj więcej.

Narządy intymne kobiety, wraz z upływem lat, pod wpływem porodów i operacji, zmieniają swój pierwotny wygląd, budowę jak i właściwości biologiczne.

Wszelkie zmiany w ich wyglądzie to kwestia, która ma niebagatelny wpływ na poczucie wartości kobiety, jej swobodę w relacjach intymnych i jakość życia seksualnego. Ginekologia plastyczna zadedykowana jest kobietom w każdym wieku, którym naturalne deformacje wewnętrznych lub zewnętrznych narządów intymnych komplikują codzienne funkcjonowanie – znajdź gabinet ginekologiczny. Z ginekologii plastycznej, skorzystać mogą Panie, które po porodzie borykają się z przypadkiem wypadnięcia pochwy, nieprawidłowym zszyciem mięśni krocza, bliznami po porodzie powodującymi dyskomfort. Ginekologia plastyczna przeznaczona jest też dla kobiet w wieku około menopauzalnym oraz rozrodczym, które mają problem z suchością oraz podrażnieniami, które wywołują świąd oraz dyskomfort.

Ginekologia plastyczna zadedykowana jest też kobietom w wieku menopazualnym lub w wieku rozrodczym, które skarżą się na umiarkowany bądź całkowity zanik warg sromowych większych. Zabiegii ginekologii platycznej przeznaczone są też dla kobiet w okresie menopauzalnym z rozluźnionymi tkankami krocza.

Ginekologia plastyczna to najszybciej rozwijający się obszar ginekologii i chirurgii estetycznej, dzięki której pacjentki mają możliwość poprawy funkcjonalności jak i estetyki narządów intymnych. Trzeba pamiętać, że brak samoakceptacji lub oziębłość seksualna, w dużej mierze, nie jest wynikiem złych relacji z partnerem, a dyskomfortem spowodowanym odmienną budową, wyglądem albo funkcjonalnością narządów płciowych.

Omawiany temat okazał się dla Ciebie fascynujący? To przejrzyj, że inne witryny też zawierają podobne dane, które pochłoną Cię kompletnie.

Zabiegi plastyki ginekologicznej są wykonywane od wielu lat, jednak dopiero na przestrzeni ostatnich kilku lat przestały być kwestią tabu.