Dawniej wizyta u stomatologa oznaczała strach, na samą myśl o posiedzeniu pacjenta na fotelu dentystycznym przechodziły ciarki. Dzisiejsze innowacje technologiczne, wykorzystywane przez usługi dentystyczne i stomatologiczne nastawione są na profesjonalne, niemal bezbolesne leczenie uzębienia.

link

Autor: anton petukhov
Źródło: http://www.flickr.com
Jednym z narzędzi, które udoskonalają proces leczenia zębów(polecamy leczenie kanałowe puławy) jest sprzęt planmeca (producent unitu dentystycznego na Nowoczesne pracownie dentystyczne oraz ich właściciele, chcąc utrzymać się w branży, muszą stale oferować swoim pacjentom usługi na najwyższym poziomie. Innowacyjne sprzęty takie jak skaner planmeca mają nie tylko ułatwić obsługiwanie się w

gabinet dentystyczny

Autor: Michael Coghlan
Źródło: http://www.flickr.com

wykonaniu dentystów, ale polepszyć fotografowanie uzębienia. Oczywiście z najlepszą do osiągnięcia precyzją.

Pasjonuje Cię taki nietuzinkowy artykuł? Jeśli tak, oprócz tego zajrzyj koniecznie (https://www.rehafit.org/cennik/rehabilitacja/) na materiał, który został umieszczony tu – on także wzbudzi twoją ciekawość!

Skonfigurowany system, połączenie kamery, skanera i laptopa, czy też sterowniki do programowania CAD. A wszystko dostępne w opcji wolnostojącej, gdzie można podpiąć laptopa albo też oddzielnego sprzętu.

Nie, to nie pole do popisu dla projektantów przygotowujących prezentację, to ponadto warunki pracy dentysty w XXI wieku. Na życzenie pacjenta aparat planmeca zrobi cyfrowe wyciski jednego zęba aż po pełne uzębienie. Mechanizm skanująco-fotografujący Planmeca gwarantuje wykonanie błyskawicznych i precyzyjnych ujęć zębów, dzięki lekkiej konstrukcji ramienia z aluminium. Asymetria w obudowie głowicy sprzyja zaś przyjemnemu kierowaniu według konieczności stomatologa. Nie ma tutaj mowy o szkodzeniu pacjentowi.

Parametry technologiczne sprzętu oraz rozbudowane funkcje ze zdjęciami pozwalają na osiąganie lepszych efektów. Walorem jest także eliminacja przezeń promieniowania wydzielanego przez sprzęt. To gwarantuje zaś bezpieczeństwo zabiegu na uzębieniu i całościowy stan zdrowia pacjenta. Na pierwszy rzut oka planmeca wygląda jak sprzęt-gadżet, dodatek do całego repertuaru dentystycznych narzędzi. Nie świadczy to rzecz jasna o przebiegu samego zabiegu. Posiadanie sprawdzonego sprzętu do robienia zdjęć daje jednak komfort pracy, a pracownia dysponująca takim mechanizmem może liczyć na wszystkich, którzy nie oszczędzają na dbaniu o uzębienie. Pamiętajmy, że nie samym osprzętowaniem pracownia dentystyczna żyje, bez specjalistów od leczenia zębów nie pomoże najnowocześniejszy sprzęt.