Jeszcze kilkadziesiąt lat temu przedstawicielki płci pięknej, które były niezadowolone ze swojej urody, musiały zaakceptować swoje mankamenty. Teraz może być zupełnie inaczej. Wykonywane są przecież zabiegi medycyny estetycznej, które pozwalają nie tylko na spłycenie zmarszczek, ale także powiększanie ust Katowice, które mają do zaproponowania czy powiększanie piersi. Dzięki medycynie estetycznej każda pani może prezentować się idealnie.

medycyna estetyczna

Autor: Aimee Heart
Źródło: http://www.flickr.com
Jeszcze nie tak wcale dawno w medycynie estetycznej stosowany był głównie botoks. Dzisiaj sytuacja jest całkiem inna. Stosuje się lepsze, bardziej naturalne substancje, do których zaliczany jest przede wszystkim kwas hialuronowy oraz osocze można tutaj znaleźć bogatopłytkowe. Powiększanie ust Katowice, które proponują z użyciem właśnie kwasu hialuronowego gwarantuje rewelacyjne i równocześnie naturalnie rezultaty. Doskonały lekarz zatroszczy się o to, by kwas rozłożył się w sposób równomierny, a jednocześnie nie wstrzyknie go zbyt dużo. Kwas hialuronowy w sposób naturalny obecny jest w organizmie każdego z nas. Powinno się jednak wiedzieć, że wraz z naszym wiekiem jego ilość zaczyna się mocno zmniejszać. Kwas hialuronowy doskonale sprawdza się również w spłycaniu zmarszczek. Wykorzystywany jest również do rewitalizacji warg sromowych. Osocze bogatoplytkowe to ogromny hit medycyny estetycznej. Ten obojętny pod względem biologicznym preparat można bez lęku stosować również u osób będących alergikami. osocze odnośnik uzyskuje się z krwi, która została pobrana od pacjenta.

kobieta, usta

Autor: Dreamstime
Źródło: Dreamstime
Znaczy to, że jest to substancja mająca charakter naturalny, a ryzyko jej odrzucenia przez organizm jest żadne. Osocze bogatopłytkowe stosowane jest w kuracjach regeneracyjnych skóry. Pozwala ją odżywić i nawilżyć, dzięki czemu zmniejsza zmarszczki i nadaje jej doskonały wygląd. Po osocze sięga się także w przypadku leczenia blizn, które są pamiątką po oparzeniach. Jego podanie sprawia, że blizny zmniejszają się, na skutek czego nie widać ich tak bardzo. Zabiegi medycyny estetycznej przestają być już zabiegami dla osób zamożnych. Ich ceny stają się bowiem coraz niższe. Wszystko dlatego, że klinik, w których tego rodzaju zabiegi są przeprowadzane jest coraz więcej. Zwiększająca się konkurencja wymusza więc zmniejszenie cen. Teraz z zabiegów tego rodzaju może korzystać naprawdę większość przedstawicielek płci pięknej.