Niestrudzona pogoń za perfekcją wreszcie dobiegła końca. Zupełnie nowa seria juniorskich korków Nike została zaprojektowana, dla tych którzy mają pod kontrolę grę od pierwszych minut spotkania do ostatniego gwizdka sędziego. Buty piłkarskie Nike Junior mają asymetryczny system sznurowania, tworzący większą strefę uderzenia i kontroli piłki, który gwarantuje zabójczą skuteczność gry.

nike

Autor: Vernon Chan
Źródło: http://www.flickr.com
Korki zaprojektowane zostały przez Nike dla kreatywnych rozgrywających. To idealne buty dla każdego małego piłkarza. Są to lekkie buty, zapewniające naturalne czucie piłki. Buty piłkarskie nike junior stworzone zostały z niezwykle trwałych materiałów, gwarantujących bardzo wysoki komfort w czasie gry. Buty zapewniają znakomitą trakcję, precyzję strzałów jak i dynamikę rozgrywki. Buty są niczym druga skóra na stopie. W czasie projektowania zastosowano szereg najnowszych technologi, dzięki temu gra w piłkę nożną przynosi wiele niezapomnianych emocji.

Buty piłkarskie nike junior stworzone zostały z wysokogatunkowej skóry naturalnej z solidnymi obszyciami – Korki zapewniają wytrzymałość, za sprawą wzmocnienia przy pięcie i na nosku.Dodatkowo mają wyprofilowaną wkładkę, która idealnie dopasowuje się do stopy. Nowoczesny design butów pozwala na wyróżnienie się na boisku. Odblaskowe logo Nike nadaje butom nietuzinkowego charakteru. Buty piłkarskie Nike Junior zostały wykonane z myślą o zwinności. Dopasowane do anatomicznego kształtu cholewki wspaniale stabilizują stopy. Cholewka zapewnia idealny poziom tarcia oraz wspaniale przylega oraz dopasowuje się do ruchu stopy. Buty zapewniają Doskonałą stabilizację i amortyzację. Dopasowana wkładka z materiałowym wykończeniem odzwierciedla naturalny kształt stopy. Fakturowany materiał polepsza kontakt i daje maksymalną kontrolę.

nike

Autor: Nike
Źródło: www.r-gol.com
Buty piłkarskie nike junior są bardzo lekkie. Podeszwa stworzona została z odpornej na ścieranie gumy. Bieżnik zapewnia natomiast znakomitą stabilność na boisku. Ograniczony do minimum opór powietrza pozwala na osiąganie najwyższych przyspieszeń. Dodatkowe obszycia zapewniają jeszcze większą wytrzymałość. Buty piłkarskie nike junior posiadają miękkie kołki o różnorodnej długości oraz szerokości.

Delikatna podeszwa ze stożkowymi wkrętami powoduje, że korki łatwo wgryzają się w ziemię i gwarantują naturalną swobodę ruchów oraz upraszczają zwroty w każdym kierunku, gwarantując przyczepność w czasie gry na miękkiej murawie ale też na suchych nawierzchniach trawiastych.
Sznurowanie przesunięto do środka, co stworzyło większą strefę kontroli.