Nietypowa wielkość warg sromowych może powodować dyskomfort w czasie zbliżeń z partnerem, problemy związane z higieną osobistą, uprawianiem sportu. Na szczęście dzisiejsza medycyna zapewnia zabiegi, które pomagają paniom uporać się z problemami dotyczącymi budowy intymnych okolic ciała.

Plastyka warg sromowych

kobieta w pokoju

Autor: Nikos Koutoulas
Źródło: http://www.flickr.com

może dotyczyć wielu zabiegów, z którym do bardzo często wykonywanych wlicza się zmniejszenie warg sromowych mniejszych. Zabieg ten przeprowadzany jest w znieczuleniu dożylnym i miejscowym. Polega na nacięciu w części tylnej bądź środkowej, co umożliwia ich pomniejszenie, zostawiając zostawiając w naturalnej formie brzegi warg sromowych, przy równoczesnym zachowaniu ich wrażliwości. Są także sytuacje, że wargi są tak duże, że wykonuje się ich zmniejszenie na całej długości. Plastyka warg sromowych pozwala również na wyrównanie ich asymetrii. Sprawdź: skuteczna plastyka warg sromowych.

Przed zabiegiem korekcji warg sromowych wymagane jest dokonanie wywiadu lekarskiego oraz poddanie się badaniom, w tym między innymi badaniu moczu oraz krwi. Przeciwwskazaniami do zabiegu są: miesiączka, ciąża, cukrzyca, leczenie chemioterapią.

Nie rezygnuj – kontynuuj poznawanie (https://progline.pl/kategoria-produktu/pesety/pesety-do-brwi/) interesujących Cię wpisów. Znajdziesz ich stosunkowo sporo na naszej następnej witrynie. Zapraszamy!

Kiedy wyniki będą dobre oraz uda się otrzymać zaświadczenie od ginekologa o braku jakichkolwiek przeciwwskazań zdrowotnych do wykonania zabiegu, ustala się jego przebieg.

Sam zabieg może potrwać od 30 min do około 1,5 godziny. Powinien być przeprowadzany w pierwszej fazie cyklu. Po zabiegu pojawia się obrzęk, który znika po około 7 – 14 dniach. Szwy ściągane są po upływie 7 dni. W trakcie rekonwalescencji przymusowa jest jest absencja seksualna przez kilka tygodni, trzeba unikać siedzenia przez pierwsze 5 dni i nie powinno się wykonywać ćwiczeń. Kobieta powinna dbać o właściwą higienę narządów. Powrót do seksualnych zbliżeń możliwy jest po upływie 6 – 8 tygodni. Rezultatem zabiegu jest poprawa wyglądu warg sromowych oraz ich odmłodzenie.

Ta ważna propozycja jest przyszykowana dla miłośników tej problematyki. Jeśli zaliczasz się do nich, to kliknij na ten link!

Zmniejszenie warg sromowych pozwala pozbyć się dyskomfortu i bólu, wstydu podczas zbliżeń z partnerem, wpływa korzystnie na samoocenę i ogólnie poprawia jakość życia – kliknij to.