Uskarżasz się na rozmaite przypadłości powiązane z układem moczowym? Dokucza Ci problem trzymania moczu lub inna choroba? Zobacz co na to specjaliści!
Tak się składa, że zbyt wielka powierzchnia warg sromowych mniejszych może wywoływać dyskomfort powiązany właśnie z tą częścią ciała.

Może być wtedy konieczna operacja warg sromowych.

Jeżeli chcesz przeczytać większą ilość wiadomości na opisywany temat, wejdź tutaj, to naprawdę świetne omówienie (introwertus.pl/leczenie-depresji/) prezentowanego zagadnienia.

Wiąże się to przykładowo z kłopotami powiązanymi z higieną osobistą, aktywnym uprawianiem sportu, a także czuciem uniesień seksualnych. Operacja warg sromowych mniejszych robiona jest z reguły w znieczuleniu dożylnym oraz miejscowym Operacja ta robiony bywa z rozcięcia w części tylnej czy też klinowo w środkowej, co z kolei pozwala nam zachowanie naturalnego skraju warg i zapewnienie ich dotychczasowej czułości na różnorakie bodźce. Ponadto, w niektórych sytuacjach, gdy wargi są bardzo spore warto dokonać ich pomniejszenia na całej linii. Może to natomiast wywoływać w niektórych przypadkach małe zmniejszenie odczuć.

Pragniesz chłonąć dalej ciekawą lekturę? Zatem nic nie stoi na przeszkodzie – kontynuuj czytanie na kolejnej witrynie.

Operacja warg sromowych pozwala także na zrównanie ich asymetrii.

operacja warg sromowych

Autor: Haylee Sherwood
Źródło: http://www.flickr.com

Kolejnym bardzo dokuczliwym i krępującym problemem zdrowotnym pacjentek problemy z moczem (NTM). Ta nieprzyjemna dokuczliwa dolegliwość utrudnia codzienne czynności wielu kobietom i to w różnym wieku. Przypadłość ta bardzo znacząco ma wpływ nie tylko na pogorszenie jakości funkcjonowania, a może także mieć spory wpływ na nasz wysiłek, aktywność w pracy, a także seksualną. Na przekór wszystkiemu zaledwie tylko 20-25% kobiet cierpiących na nietrzymanie moczu zgłasza się do specjalisty. W wielu sytuacjach niezbędne jest zaś leczenie. Nietrzymanie moczu leczenie to ważna decyzja. A skąd ta przypadłość? Nietrzymanie moczu ( czyli inaczej inkontynencja) to dokuczliwy objaw opierający się na niekontrolowanym przecieku moczu. Nietrzymanie moczu leczenie umożliwia uleczyć objawy tej dolegliwości -> .

Za najczęstsze powody ryzyka tej dolegliwości uważa się takie czynniki jak wiek, sporą liczbę ciąż i porodów, jak również pogorszenie dna miednicy, urazy rdzenia kręgowego czy też schorzenia neurologiczne, otyłość, przewlekły kaszel, zaparcia i odbyte operacje ginekologiczne. Duże znaczenie w występowaniu się tej ciężkiej przypadłości może mieć także wykonywanie niektórych z aktywności sportowych takich jak przykładowo podnoszenie ciężarów lub zapasy.