Chcesz się dowiedzieć sporo o obrzezaniu? Jesteś zainteresowany dlaczego wykonuje się taki zabieg? Przekonaj się co w tej kwestii mają do powiedzenia fachowcy!

Obrzezanie polega na usunięciu części lub też całości napletka.

urolog z Gdańska

Autor: Life Mental Health
Źródło: http://www.flickr.com
Przeważnie operacja ta ma charakter kulturowy albo jest zwyczajnie religijnym obrządkiem. Ostatnio jednak niezwykle rośnie odsetek mężczyzn, którzy to z różnorodnych powodów decydują się na takie oddanie swojego narządu pod skalpel. Pytanie jest tylko, czy warto. Wymienia się tu pomysły za i przeciw, na których bazie jednak nie można dojść do konkretnych obiektywnych wniosków. Tak się składa, że w niektórych zakątkach globu, przykładowo głównie w krajach anglojęzycznych, obrzezanie jest pod koniec XIX wieku popularne przede wszystkim z przyczyn związanych z istotnymi argumentami quasi-medycznymi albo obyczajowymi. Przykładowo w USA zabieg ten dobrze przyjął się, bo stał się wyróżnikiem luksusowych bogatych mężczyzn sfery średniej, więc następnie każdy chciał mieć taki atrybut. Do dzisiaj sporo amerykańskich Pań oczekuje, by mężczyzna został obrzezany. Tłumaczą to przykładowo tradycją, higieną czy estetyką. Natomiast w naszej społeczności obrzezanie to kwestia tabu. Bierze się to m.in. z natychmiastowego skojarzenia operacji obrzezania z pochodzeniem żydowskim a także poglądami religijnymi, jakie to obowiązują przykładowo wśród muzułmanów. Z innego punktu widzenia, obrzezanie Gdańsk jest nierzadko koniecznym składnikiem terapii w sytuacji, gdy mężczyzna chorował na stulejkę. To też jest sprawa bardzo delikatna, o której często głośno się nie mówi. Gdy natomiast chcesz takiego zabiegu znajdź obrzezanie Gdańsk. Ze sprawą narządów rozrodczych wiąże się również urolog Gdańsk. Urolog Gdańsk leczy wszelkie różnorakie schorzenia powiązane z naszym narządem moczowo-płciowym – .
Wizyta u lekarza urologa dla licznych z nas może wiązać się z poważnym stresem oraz wstydem, dlatego trzeba już zawczasu się do niej odpowiednio przygotować.

Dowiedz się więc, z jakimi objawami pójść do urologa i jak będzie zachodziła taka wizyta. W końcu kłopoty urologiczne to nic strasznego, można je skutecznie wyleczyć.