Osobom, które często chodzą potrenować np. na siłownię, z pewnością zależy na szybkim i skutecznym wzroście tkanek mięśniowych, jednak przy minimalnej ilości tkanki tłuszczowej. Takie właśnie właściwości posiada środek, który jest doskonałym źródłem popularnego białka serwatkowego.

sportowiec

Autor: Centrum Naturhouse
Źródło: Centrum Naturhouse
Suplement wzbogaca dietę sportowca o najbardziej wartościowe białko. Odżywka hi tec protein – warte przeczytania – składa się z trzech kluczowych elementów oraz posiada aż osiemdziesiąt pięć procent białka w tzw. suchej masie. Komponent białkowy preparatu to mieszanina koncentratu wspomnianego białka serwatkowego, białka mleka oraz białka pszenicznego. Składniki te mogą dostarczyć do organizmu pełny komplet niezbędnych aminokwasów egzo- i endogennych. Całość oczywiście zawarta jest we właściwych proporcjach. Niezwykle istotny jest fakt, że wszystkie komponenty preparatu świetnie się uzupełniają i generują towar o niezwykle dużych wartościach biologicznych (BV= 125). Równie istotny jest długi czas wchłaniania. Gwarantuje to trwałe oraz stabilne porcje protein. Środek funkcjonuje zarówno za dnia, jak i nocą. Redukuje wtedy nocny katabolizm. Wymieniony rezultat szybkiego przyrostu tkanek mięśniowych bez zwiększenia tłuszczu możliwy jest dzięki połączeniu białka zwierzęcego oraz roślinnego.
Preparat oferowany jest w różnorodnych smakach np. waniliowym. Wartość energetyczna preparatu równa się 1607 kJ. Suplement zawiera tego typu aminokwasy jak lizyna, histydyna czy alanina. preparat Hi Tec Protein jest bardzo polecany sportowcom, którzy chcą uzupełnić w swoim organizmie niedostatek białka.

Powstaje on u osób, które dynamicznie uprawiają dyscypliny sportowe siłowe lub stosują dietę redukcyjną. Ten preparat jest idealny na niezwłoczne uzyskanie pożądanych efektów.