Zakup prezentów nigdy nie jest łatwą sprawą, zwłaszcza kiedy pragnie się sprawić obdarowanemu prawdziwą radość. Jednak można znaleźć parę upominków, które sprawdzą się każdych okolicznościach.

Kettler dla najmłodszych

Autor: Kettler
Źródło: Kettler
W tym miejscu parę pomysłów, które warto wziąć pod uwagę, szukając prezentu dla dziecka albo dla starszego. Rowerek biegowy to świetny sprzęt, który pomoże w nauce jazdy na klasycznym rowerze, zamiast dotychczasowych rowerków 3kołowych bądź z doczepionymi dodatkowymi kółkami. Rozwijają zmysł równowagi i uczą kontrolowania roweru. Można sadzać na nie już dzieci prawie dwuletnie.

Dobrze dobrany rowerek biegowy posłuży smykowi nawet 2 lata, zatem warto zainwestować w sprzęt wysokiej jakości, bezpieczny, solidny oraz atestowany. Aby dobrze dopasować rowerek biegowy trzeba znać długość nóg malucha, albo przynajmniej jego wysokość.

Informacje dotyczące przedziału wiekowego są jedynie orientacyjnymi informacjami. Dobry rowerek biegowy powinien mieć regulowane siedzisko, które umożliwia ustawienia wysokości siedziska nawet o 10cm do góry lub w dół. Spośród różnych modeli należy znać na przykład Puky Lr M Rowerek Biegowy Ocean Blue 4056 oraz rowerki w innym kolorze Puky Lr M Rowerek Biegowy Red 4053 (taniej online) czy Puky Rower Biegowy LR M Różowy 4052. Wszystkie te rowerki posiadają lekką aluminiową ramę z nisko umiejscowionym wykrokiem oraz regulowaną kierownicą i siodełkiem wyposażonym w wygodne oparcie. Renoma marki gwarantuje długoletnie używanie i wysoką wartość odsprzedaży, kiedy dziecko wyrośnie już z tego modelu. Puky Lr M Rowerek Biegowy Ocean Blue 4056 to rower o kolorze morskim, Puky Lr M Rowerek Biegowy Red 4053 to model czerwony, a Puky Rower Biegowy LR M Różowy 4052 proponowany jest dla dziewczynki.

Rodzic ucieszy się natomiast z firmowego, porządnego zegarka.

Zaintrygował Cię nasz tekst? Jeżeli tak, to czytaj jeszcze (https://www.krevetki.com.pl/) o zbliżonej tematyce na nowej stronie – znajdziesz ją w linku pod spodem.

Zegarek Pulsar PU2007X1 jest proponowany dla mężczyzn. Jego usportowiony wygląd wyznacza charakter potencjalnego właściciela, lecz nie wiek właściciela. Wielopłaszczyznowa, bogato wyposażona tarcza, porządny kwarcowy mechanizm i trwała koperta z gładzonej stali nierdzewnej sprawiają, że jest świetnym gadżetem na wiele lat regularnego użytkowania.