Satysfakcja z życia seksualnego może być uzależniona od ogromnej ilości najróżniejszych czynników, mających wpływ na to, w jaki sposób panie odczuwają bodźce i na nie reagują. Jednym z nich jest tak zwany punkt G, uważany za jedno z najwrażliwszych miejsc na ciele kobiet.

gabinet ginekologiczny

Autor: Agência de Notícias do Acre
Źródło: http://www.flickr.com
Wokół tego miejsca przez wiele lat powstało mnóstwo mitów i legend, wiele osób wręcz twierdzi że go nie ma, i rzeczywiście do dnia dzisiejszego wśród ginekologów toczą się dyskusje o to, gdzie on się ma dokładnie znajdować. Większość twierdzi, że punkt ten zlokalizowany jest na przedniej ściance pochwy, około pięciu centymetrów od jej początku i jest rozmiarów niedużego guzika.

Jest on bardzo dobrze unerwiony, ponieważ w tym właśnie miejscu stykają się końcówki nerwów czuciowych, z tego też powodu jego właściwe stymulowanie doprowadzić może do orgazmu.

Dodatkowe fakty o tej tematyce pozyskasz w różnych serwisach, ale znacząca witryna (https://www.svr.sklep.pl/category/HYDRACID-258193) jest jedynie jedna! Zweryfikuj

Niestety nie jest tak u wszystkich kobiet, bo wtedy raczej by nie było tak licznych problemów z uzyskaniem rozkoszy w łóżku, znajdują się jednak metody na to, aby po pierwsze nauczyć się go odpowiednio stymulować, a po drugie zwiększyć jeśli będzie taka potrzeba.

Jednym z popularnych obecnie zabiegów, który wykonuje coraz więcej kobiet chcących czerpać odpowiednio dużo przyjemności ze zbliżeń, jest powiększenie punktu g (polecana strona). Ten właśnie zabieg jest zwłaszcza zalecany kobietom, jakie mają kłopoty z osiągnięciem orgazmu albo nie odczuwają bodźców tak jak by chciały. W największym skrócie polega on na wstrzyknięciu w przednią ściankę pochwy niedużej ilości wypełniającej tkankę substancji.

Stworzyliśmy dla Ciebie kolejne przyciągające informacje na ciekawiący Cię dział. Przejdź do nowego artykułu oraz czytaj wpis Rower Crossowy.

zabieg chirurgiczny

Autor: Phalinn Ooi
Źródło: http://www.flickr.com
Najczęściej jest ona oparta na kwasach hialuronowych, lecz czasami wykorzystuje się kolagen albo otrzymany z ciała kobiety naturalny tłuszcz. W wyniku takiego zabiegu przednia ścianka pochwy jest wyeksponowana i przez to znacznie bardziej wrażliwa na stymulację. Wszystko odbywa się w miejscowej narkozie i trwa niewiele ponad kwadrans, i już po paru godzinach można wypróbować jego działanie. Cena takiego zabiegu wynosi około półtora tysiąca złotych, a jego rezultaty mogą się utrzymywać nawet do dwóch lat, po upływie tego czasu można go powtórzyć.