Co oprócz lekarstw na przeziębienie oraz przeciwgorączkowych winno znaleźć się w naszej domowej apteczce? Czy macie pojęcie jak ważna dla naszego układu jest witamina D3?
Odpowiednie stężenie witaminy D w organizmie przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania układu immunologicznego a także należytej pracy mięśni.

Lateksowa poduszka profilowana

Autor: Janpol
Źródło: Janpol
Poza tym, dopomaga w utrzymaniu zdrowych kości i zębów, upraszcza wchłanianie wapnia jak też fosforu z przewodu pokarmowego.

Zaintrygowała Cię ta informacja? Jeśli masz chęć zobaczyć więcej, sprawdź na stronie (https://pl.babor.com/products/cia-o/89) podobne artykuły, one także będą na ten temat.

Witamina D bierze też udział w procesie podziału komórek, pomaga zmniejszyć niebezpieczeństwo upadku powiązane z niestabilnością postawy i osłabieniem muskułów. Vitrum D3 forte są to kapsułki obejmujące witaminę D3 rozpuszczoną w oleju z krokosza barwierskiego, co upraszcza wchłanianie tej witaminy. Vitrum D3 jest przeznaczony dla osób dorosłych, w tym dam planujących ciążę, w ciąży oraz matek karmiących piersią oraz osób po 60 roku życia do codziennego przyjmowania przez cały rok. Vitrum D3 forte zawiera 2000 j.m. witaminy D, dzięki temu łatwiej jest podtrzymać jej odpowiedni poziom w układzie. Dorośli, kobiety przewidujące ciążę, w ciąży i karmiące naturalnie, osoby po 60 r.ż. powinny przyjmować jedną kapsułkę dziennie.

travisto

Autor: Centrum Kosmetyczno-Dermatologic
vitrum d3

Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu
Kolejnym medykamentem jaki powinien się znaleźć w naszej apteczce jest specyfik wspomagający procesy trawienne.

Zaintrygował Cię taki artykuł? Jeśli tak, to w tym miejscu również jest zamieszczona świeża treść (https://smartbodytrainer.pl/oferta/trener-personalny-sopot/), która z pewnością Ci się spodoba.

Może być to na przykład Travisto. To suplement diety dostatni w naturalne składniki, jakie wspomagają trawienie tłuszczów a także utrzymanie zdrowego układu pokarmowego.

Trzy wyciągi roślinne: z mięty pieprzowej, ziela karczocha, z ostryżu długiego a także ekstrakt z owoców kopru wspomagają pracę jelit, dróg żółciowych jak też wątroby. Co więcej stymulują wydzielanie soków trawiennych.