Optymalne nawodnienie ciała jest nieodzowne, ażeby tlen docierały do wszystkich komórek oraz jednocześnie ażeby usuwać z nich toksyny.
Co się dzieje, kiedy nie pijesz dość wody? Układ „inteligentnie” gospodaruje wodą, a więc wykorzystuje ją wyłącznie w procesach w największym stopniu niezbędnych do życia.

mięśnie

Autor: Macnetize.com
Źródło: http://www.flickr.com
Starczy, by twe nawodnienie spadło o ledwo 1-2 proc. poniżej normy, a wydolność organizmu zmniejsza się aż o 10 proc.

Zobacz inne tego typu bardzo cenne źródło informacji na opisywany temat – kliknij tutaj i przeczytaj więcej w serwisie leczenie zachowawcze zębów.

Czujesz się wówczas nerwowy, zirytowany, pojawiają się problemy ze skupieniem, zawroty głowy, senność, zaparcia. Woda z plastrem cytryny albo limonki na dodatek uzupełni niedostatki witaminy C w układzie, zwiększając odporność.

Drugim sposobem na dodanie sobie energii jest Vigor Up cena którego nie jest nadzwyczaj duża, to suplement zawierający wyjątkowe połączenie ekstraktów z owców guarany oraz liści yerba mate, jakiego energetyzujące oddziaływanie możesz odczuć już po pierwszym użyciu. Standaryzowany ekstrakt z guarany poprawia czas reakcji mózgu na bodźce, zmniejsza zmęczenie a także dodaje werwy. Standaryzowany ekstrakt z yerba mate wzmocni wewnętrzne siły organizmu, minimalizuje uczucie zmęczenia. Celowo wyselekcjonowany ekstrakt z kakao mieści teobrominę.

Witaminy z grupy B zaś pomagają pozyskać energię z jedzenia, aby wzmocnić witalność oraz wigor organizmu, są one nieodzowne do poprawnego działania systemu nerwowego a także odpowiadają za należyty przepływ informacji poprzez mózg.

Chcesz zbadać inny punkt widzenia na rozpatrywany w tym wpisie problem? Kliknij zatem tutaj i sprawdź więcej szczegółów w witrynie (https://www.mentaris.pl/kryzys-psychologiczny-terapia/).

Komplet witamin oraz minerałów – odpowiednie proporcje składników mineralno-witaminowych uzupełniają niedobory i wzmacniają układ.