W każdy ‒ wręcz najbardziej udany ‒ związek z biegiem czasu może się wkraść rutyna. Pomimo iż partnerzy nie zaprzestają być dla siebie atrakcyjni, zainteresowanie seksem maleje po obydwu stronach.
To zupełnie naturalne zjawisko – żądza zwyczajna dla pierwszego okresu znajomości ustępuje miejsca przywiązaniu.

schorzenia

Autor: Program Pomóżmy Razem

para

Autor: Pabak Sarkar
Źródło: http://www.flickr.com
Piękne góry
Nie oznacza to jednakże, iż sfera intymna ma być lekceważona. Będąc w związku, warto zadbać o to, by seksualne doznania były na jak najwyższym poziomie. Stereotypowo udany seks łączy się nam z poblaskiem świec, nastrojową muzyczką i piękną bielizną. Estetyczna oprawa zbliżenia nie jest jednakże najważniejsza.

Spodobał Ci się nasz temat? Przeloguj zatem do następnego wątku i zweryfikuje jakie merytoryczne źródło było naszą inspiracją. Przyjemnej lektury!

Większe znaczenie ma porozumiewanie się między współmałżonkami. Bezpośrednia rozmowa bywa najlepszym remedium na nudę w sypialni. Może się bowiem okazać, iż spadek libido u współmałżonka jest skutkiem problemów (na przykład w pracy). Gdy myśli zaprząta trudna sytuacja, ochota na seks może całkiem zniknąć. Zastanów się, czy ów problem nie dotyczy także ciebie. Być może od jakiegoś czasu jesteś zestresowana a także nie jesteś w stanie czerpać 100% przyjemności ze zbliżeń z swym mężczyzną.

Jeśli zainteresował Cię omawiany temat, to pod tym odnośnikiem (https://implantis.com.pl/chirurgia-stomatologiczna/usuwanie-osemek/) znajdziesz więcej podobnych danych, które zapewne okażą się warte zainteresowania.

Rozmowa z partnerem nie anuluje waszych problemów, ale świadomość, że wspieracie się oraz rozumiecie pozwoli na wzmocnienie więzi emocjonalnej pomiędzy wami. Stąd tylko krok do pokazywania sobie czułości w bardziej żywiołowy sposób.

Współżycie to spoiwo związku, lecz od samego stosunku nie mniej ważne jest podtrzymywanie napięcia seksualnego pomiędzy partnerami w ciągu dnia. W tym celu warto prowadzić wstępną grę już od samego poranka. Jeśli z powodu wieku masz problemy z erekcją, pomoże ci Permen King.